V zápase s Kolínem postrádal trenérský štáb Dina Repeši hned kvarteto hráčů. Kvůli zranění nenastoupili Šafarčík, Štěrba a Kheil. Na palubovce se neobjevil ani americký rozehrávač Alford, jenž se připojil k týmu teprve nedávno. Beksa nebude kompletní ani tentokrát. Otázník vyjma třech zraněných "borců" visí nad startem Davida Pekárka. Svoji pardubickou premiéru naopak zažije Bryce Alford. 

Na druhé straně palubovky bude stát kvalitní protivník.

Wroclaw ovládla dlouhodobou část loňského ročníku polské ligy (s bilancí 22/8) a po čtvrtfinálovém postupu přes Trefl Sopoty (3 - 1) a semifinálovém úspěchu s Legií Varšava (3 - 1) nestačila až ve finále na Štětín (2 - 4). 

"Utkáme se s jedním z nejkvalitnějších týmů polské ligy, s týmem, který hraje Eurocup," předeslal trenér Dino Repeša. "Určitě to pro všechny bude obrovská výzva, ukázat i naši kvalitu v porovnání s tak silným soupeřem, jakým je Slask," řekl dále kouč Beksy. 

"Víme dobře, že mají velmi kvalitní cizince. Na rozehrávce je Javun Evans, který odehrál 56 zápasů v NBA, na křídle výborný litevský střelec Saulius Kulvietis, pod košem figurují 211 cm vysoký běloruský pivot Artsiom Parakhouski nebo 213 cm vysoký Dušan Miletič, jenž odehrál minulou sezonu ve španělské Gironě pod trenérem Aitem. Výborní jsou ale i domácí hráči, například Jakub Niziol na pozici 1/2 či Daniel Golebiowski na pozici 3," vyjmenoval osové muže domácích. Do středečního utkání půjdeme s totožným primárním záměrem, jako do úvodního přípravného střetnutí, tedy rozložit minutáž mezi všechny hráče. "Znovu dáme šanci všem hráčům, které budeme mít na zápasové soupisce," souhlasně přikývl Dino Repeša.