Pětadvacetiletý americký křídelník přišel do Pardubic před sezonou a měl být jedním z lídrů Beksy. V úvodu sezony tuto roli také plnil a vypracoval se v nejlepšího střelce týmu. V prvních čtyřech zápasech, si držel vynikající průměry 22,5 bodu + 9,3 doskoku + 3,5 asistence na zápas (trojky 48% - 11/23, užitečnost 30,5).

V říjnové kvalifikaci Basketball Champions League nastřílel Nižnému Novgorodu 16 a 17 bodů, v šesti zápasech základní části FIBA Europe Cupu činily jeho průměry 14 bodů + 4,2 doskoku. Jeho posledním zápasem v pardubickém dresu bylo vítězné derby v Hradci Králové, hrané v polovině prosince: ve druhém poločase se zranil a od té doby již do hry nezasáhl. 

„S okamžitou platností jsme s Benjaminem rozvázali hráčský kontrakt. Důvodem je hráčovo naprosto zásadní porušení interních pravidel, která se týkají životosprávy. Hodnoty a pravidla našeho klubu jsou pro nás v těchto situacích mnohem důležitější, než individuální talent. Na danou pozici budeme chtít co nejdříve přivést náhradu,“ vysvětluje generální manažer Martin Marek.