Beksa se střelecky trápila jen v úvodních čtyřech minutách, kdy prohrávala 2:6. Potom ale odzátkovala trojkovou láhev. Až čtyři různí hráči na perimetru se přičinili o obrat na 23:15. Pardubická trojkopalba neustala, a tak po třinácti minutách svítilo na ukazateli skóre 23:32 v neprospěch domácích. Hosté do té doby zaznamenali již sedm úspěšných trojkových pokusů. Minutu před koncem první půle byli pardubičtí dlouháni v největším plusu, o dvanáct. Rakouský tým ale stačil poločasové manko stlačit na 36:44.

Ve třetí čtvrtině se Beksa ukázala jako dobrý hospodář. Své vedení udržovala mezi osmi a čtrnácti body. Každý pokus soupeře o zvrat, nulovala. A v té závěrečné už ani nedovolila podívat se domácím pod dvě cifry…

BK IMMOunited Dukes Klosterneuburg – BK JIP Pardubice 67:80 (16:23, 36:44, 51:63). Nejvíce bodů: Lanegger a Amineye po 14, Bavcic 13 – Kohout 16, Vyoral 15, Švrdlík a Pavlovič po 12.