Jako v případě amerického křídelníka Dwayna Benjamina, který hrubým způsobem porušil životosprávu. Neomlouvá ho ani fakt, že v době prohřešku patřil do skupiny zraněných hráčů. Z hodiny na hodinu dostal výpověď, respektive Beksa s ním okamžitě rozvázala kontrakt. Tímto počinem se pardubický management zcela vymyká nově nastaveným normám v české společnosti. Ve stylu: hlavně, aby se nikdo nic nedozvěděl. A když se to vyšťourá, tak mi vše popřeme, označíme to za kampaň a zameteme pod koberec. Pro názornou ukázku se nemusí chodit daleko. Stačí se v Pardubicích přesunout z haly do haly. Vlastně, někdy to ani není potřeba, protože ČSOB pojišťovna ARENA slouží oběma sportům. Na druhou stranu vedení BK Pardubice názorně předvedlo, že není vše zkažené. Pravidla se zkrátka musejí dodržovat. Ať už se jedná o čelní politiky, sportovce nebo malé děti…

Banjamin porušil životosprávu, už si ani neškrtne

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až vás vyhodí z práce… Toto pozměněné české přísloví simůže přeložit do angličtiny americký basketbalista Dwayne Benjamin. Svérázný hráč se „ukázal“ už nazačátku svého působení v Pardubicích, kam dorazilse zpožděním několika dnů. Už tehdy vedeníuvažovalo, že mu vypoví smlouvu. Poté sekal několik měsíců latinu a vypracoval se ve velkou oporu Beksy. Jenže před Vánocemi se zranil a zřejmě nevěděl co s časem. Vymýšlel ptákoviny a šeredně na to doplatil. Vedení pardubického klubu ho bez milosti vyřadilo z kádru i organizace!

Extraligoví hokejisté Zlína (ve žlutých retro dresech) doma ve výročním duelu 35. kola porazili Pardubice. Součástí utkání bylo slavnostní vyvěšení pod strop dresu Petra Čajánka (16).
Další prohra Dynama: Ve Zlíně Pardubice ztrácely už po první třetině