Historie bořického fotbalu se začala psát už před sto lety. A jak se hraje v Bořicích dnes uvidíme již tuto sobotu 22. června.

„Jsem moc rád, že si můžeme takové výročí připomenout a že se zase potkáme v našem fotbalovém areálu. Obec Bořice společně s TJ Sokol připravila pro diváky na sobotu 22. června opravdu pestrý program pro celou rodinu. Věříme, že si první letní sobotu v Bořicích užijí nejen místní, ale všichni, kteří do Bořic zavítají“, říká starosta obce Bořice Radek Havlíček.

Odpolední program bude zahájen o půl druhé vystoupením mažoretek PM Stars Pardubice a barmanskou show Petra Hurty. Ve čtrnáct hodin nastoupí na zelený trávník TJ Tatran Hrochův Týnec proti domácí Staré gardě TJ Sokol Bořice. close Pozvánka na akci. info Zdroj: se svolením M. Schillerové zoom_in Pozvánka na akci.

O přestávce se diváci mohou těšit na skupinu historického šermu CORPORAL. S nimi se přeneseme do doby 17. a 18. století.

Šestnáctá hodina odstartuje druhý zápas. Tentokrát domácí tým TJ Sokol Bořice přivítá na svém hřišti herecké, pěvecké a sportovní osobnosti Arabela teamu. Do branky se postaví Josef Kůrka, Muž roku 2016 a účastník několika televizních soutěží. O cenné body Arabela teamu budou bojovat tito hráči: Petr Vondráček, Milan Pitkin, Karel Emanuel Gott, Zbyněk Drda, Pavel Kaiser, Libor Petrů, Jiří Rámeš a bývalý hokejista Martin Procházka. Po skončení fotbalového klání má Arabela team připraven zábavný program plný písniček, vtipů a historek. Oslavami vás slovem provede Majka Schillerová.

Večerní program bude patřit skupině SMART BAND Jezbořice. Ta vás bude bavit k tanci i k poslechu až do pozdních nočních hodin.

V rámci doprovodného programu se děti mohou těšit na kolotoče, skákací hrad, malování na obličej a také na řadu soutěží o ceny. Nebude chybět bohaté občerstvení, zmrzlina a míchané nápoje. Vstupné je dobrovolné.

Majka Schillerová