První pochvala patří silničářům. Oprava silnice s položením nového asfaltového koberce na téměř dvoukilometrovém úseku v lese mezi Zminným a Černou za Bory proběhla dle představ řady, nás řidičů projíždějících denně tímto úsekem. Rychle, organizovaně, za provozu. Postát chvíli u semaforu nebyl problém.

Východočeské divadlo Pardubice nastudovalo hru Ödöna von Horvátha Don Juan se vrací z války. V režii Martina Františáka se v hlavní roli představí Jan Musil. Hru divadlo poprvé uvede v sobotu 4. května.
Premiéra v Pardubicích: Don Juan se v divadle vydává hledat svou první lásku

Pokud se nepletu 14 dnů to zatím trvalo a je téměř hotovo! Ještě drobet přisypat krajnice a namalovat čáry. Paráda, ode mne jednička s hvězdičkou, pokud se nepletu patří firmě Správa a údržba silnic Pardubického kraje.

Jasná ukázka toho, když se chce, tak se to umí! Rychlejší dokáží být jen ti, kteří mění travnatý koberec ve špičkových fotbalových arénách.

Jan Antoch patří mezi nejvěrnější fanoušky Dynama.
Jeden z nejvěrnějších fanoušků Dynama nevynechá žádný domácí zápas

Druhá moje pochvala patří hasičům! V pátek dne 26. 4. 2024 byl po ránu v Pardubicích vidět divný, do černa zbarvený mrak. Nebyl to mrak, ale kouř z požáru elektroodpadu v Dražkovicích. Od houkání hasičů neuplynulo mnoho času a černý mrak, putující směr Praha dostal na svém začátku stopku. Díky rychlému zásahu hasičů. Takže další jednička s hvězdičkou ode mne pro HZS pro Pardubický kraj.