Krásná sportovní hala v Moravanech patřila v sobotu 20. 1. 2024 fotbalovému potěru, konkrétně elévům kategorie U - 9. Osm týmů si to rozdalo systémem každý s každým. Vítězem turnaje byl domácí TJ Sokol Moravany. Druhé místo patřilo týmu FK Náchod, který doprovázel početný kotel příznivců v klubových barvách. Třetí místo získal tým AFK Horní Jelení, čtvrté SK Chroustovice a na pátém místě skončili borci od nás, TJ Sokol Roveň. Kluci za sebou v pořadí nechali ještě TJ Sokol Rosice, SK Dříteč a SK Stolany.

Turnaj byl vzorně organizován, hala byla příjemně vytopena, vše šlo jako po drátkách. Ceny obdržely všechny zúčastněné týmy a v závěru turnaje vyhlásil předseda oddílu kopané TJ Sokol Moravany Petr Horák i vítěze individuálních cen, nejlepším střelcem byla velice šikovná dívčina Simona Kasalová, nejlepším hráčem Robert Hanuš z týmu FK Náchod. Pohár pro nejlepšího brankáře si odvezl brankář AFK Horní Jelení Dan Petružálek.

Já jsem také vyrazil podpořit naše talentované mládí, pozdravit se se svými bývalými spoluhráči či protihráči patřící již dnes mezi fotbalové legendy (např. Jiří Januš, Ludvík Motyčka, Aleš Klos, Míra Kašpar a další), a když už jsem tam byl, zadarmo se tam ohřál a fotbalem bavil, tak jsem samozřejmě i nějaké ty obrázky pořídil. Tak máte-li zájem, nahlédněte, zápal a chuť vyhrávat z některých fotek doslova čiší. Stejně tak jako láska k fotbalu, ať již na hřišti nebo v hledišti. 

Mohlo by vás zajímat: Výsun největšího lanového mostu v Česku začal

Výsun největšího lanového mostu v Česku začal | Video: Michal Žampach