Adéla, již dobře známá svými úspěchy, znovu zazářila v sestavách. Její technika získala opět zlatou medaili. Ani Nikča a Kačka nenechaly nic náhodě. Nikča si připsala stříbro ze sestav a bronz za sportovní boj, zatímco Kačka se radovala ze stříbrné medaile ze sportovního boje. Pro Kačku to byl zvlášť emocionální okamžik, když se jí obhajoba zlata z loňského roku vytratila jen o kousek.

Marek, s jistotou, kterou známe, přidal do sbírky bronzové medaile za sestavu a sportovní boj. Jeho vytrvalost a bojovnost ho přivedly na stupně vítězů. Terka opět chtěla vyzvat Adélu ve finále jako na Czech Open, ale bohužel neprošla přes brány semifinále. Každopádně bronzová medaile je zasloužená odměna.

Mistrovství ČR v Nymburku nebylo pouze o medailích a výsledcích. Bylo to také o našem týmu, který se podporoval k nejlepším výsledkům a potvrdil, že se dokážeme rovnat se špičkou v ČR. Všichni si za své úsilí v tréninku odvezli nějakou medaili, a za to jim musím gratulovat a poděkovat za příkladnou reprezentaci.

Radek Kolář, VI. Dan
mezinárodní instruktor a rozhodčí
Taekwon-Do ITF Pardubice, z.s.