A je tu jaro! Chcete koupit něco hezkého na sebe? Zajímá vás dekorativní kosmetika či kreativní výrobky? Rozhodli jste se konečně zhubnout, změnit image či se dozvědět, co je automatická kresba a zúčastnit se workshopu? Pak vás zveme ve čtvrtek 30. a v pátek 31. března od 10 do 18 hodin do Domu techniky Pardubice, vedle divadla, na tradiční východočeskou výstavu ŽENA + JARO aktivně 2023.

Pardubické Polabiny kvetou.
OBRAZEM: Barevné jarní květy zkrášlují Pardubice i okolí

Na co se můžete těšit ? Na 50 firem z celé republiky se sortimentem módních oděvů, kreativních doplňků, dekorací, šperků, kosmetiky, výrobků zdravého životního stylu. Čeká vás bohatý doprovodný program - odborné přednášky po oba dny – mezi zajímavá témata patří zázraky estetické medicíny, možnosti lázeňské péče, emoce ve vztazích, relaxační techniky, nastavení osobních hranic či jak si sestavit ideální šatník.

Mezinárodní den žen v Paláci Pardubice.
FOTO, VIDEO: Ženy v Pardubicích slavily. Tanec, zpěv a vtipy v Paláci

Jistě zaujmou i ukázky péče o pleť a líčení, jarní tvoření dekorací, ale i témata psychologie či hubnutí. Nezapomněli jsme ani na maminky a jejich děti. Po celou dobu výstavy je pro děti otevřena kreativní dílnička a v pátek od 16 do 18 hodin zajímavý workshop Velikonoční tvoření – zdobení vajíček, dekorací a výroba jarních dárečků.

Daniela Fikejsová