Přinášíme vám jména těch, s nimiž se jejich blízcí rozloučili v pardubickém krematoriu v září 2021. 

Čest jejich památce!

Rozloučení ve čtvrtek 2. září 2021

11.15 Ing. BECK Eduard důch. 1939 Pardubice

12.00 MORAVCOVÁ Eva důch. 1949 Pardubice

Rozloučení v pátek 3. září 2021

10.30 HROMÁDKOVÁ Jaroslava důch. 1934 D. Bezděkov

11.15 KREJZLÍK Ludvík důch. 1947 Dolní ředice

12.00 LEGER Pavel důch. 1947 Holice

13.00 DAŇKOVÁ Olga důch. 1929 Pardubice

13.45 JANÁČEK Leopold důch. 1942 Pardubice

Rozloučení v úterý 7. září 2021

9.45 Obřad v kruhu rodinném

10.30 MARTÍNEK Josef důch. 1949 Voleč

11.15 SVOBODOVÁ Květoslava důch. 1934 Spytovice

12.00 SHEJBAL Karel důch. 1943 Horní Roveň

Rozloučení ve čtvrtek 9. září 2021

9.45 KULICH Jiří důch. 1946 Pardubice

Rozloučení v pátek 10. září 2021

9.45 KREJČOVÁ Libuše důch. 1938 Pardubice

10.30 Obřad v kruhu rodinném

11.15 BRYCHTOVÁ Hana důch. 1937 Pardubice

12.00 PECÁK Ivan 1963 Pardubice

13.00 DOLEČEK Vladimír důch. 1948 Mokošín

13.45 Ing. HILBERT Petr důch. 1951 Pardubice

14.30 GAŠPÁR Milan důch. 1953 Pardubice

15.15 MATEJOVIČ Stanislav důch. 1937 Pardubice

Rozloučení v úterý 14. září 2021

9.00 DUŠEK Vladimír důch. 1927 Přelouč

Rozloučení ve čtvrtek 16. září 2021

10.30 DANIELKOVÁ Ludmila důch. 1939 Řečany nad Labem

11.15 Ing. PRÁŠEK Jiří důch. 1934 Pardubice

12.00 KOLMANOVÁ Eliška důch. 1945 Pardubice

Rozloučení v pátek 17. září 2021

9.00 LIVOROVÁ Eva důch. 1939 Pardubice

9.45 NĚMEČEK Stanislav důch. 1946 Přelouč

10.30 VAŇUROVÁ Marta důch. 1946 Semín

11.15 KAZDA Jindřich důch. 1950 Pardubice

12.00 KOZEL Ladislav důch. 1950 Čankovice

13.00 KOUT Jiří řidič 1971 Zájezdec

13.45 LEHAR Jiří důch. 1948 Stojice

14.30 SUCHÁNEK Jaroslav důch. 1937 Pardubice

15.15 MÁCHA Rostislav ved. projektu 1968 Pardubice

Rozloučení v úterý 21. září 2021

10.30 VRÁTIL Ludvík důch. 1939 Chvojenec

11.15 BARTONÍČKOVÁ Mária důch. 1957 Pardubice

12.00 ŠTĚPÁNKOVÁ Ivana 1961 Brozany

13.00 ŠVADLENKA Pavel důch. 1946 Pardubice

13.45 BEKEČOVÁ Růžena důch. 1943 Pardubice

14.30 PÍŠOVÁ Jana 1962 Holice

Rozloučení ve čtvrtek 23. září 2021

10.30 VYVOZILOVÁ Iveta 1965 Pardubice

11.15 ČERMÁKOVÁ Milena důch. 1946 Řečany n/L.

12.00 MIKLÁŠOVÁ Libuše 1955 Chacholice

Rozloučení v pátek 24. září 2021

8.15 BORNOVÁ Iveta 1965 Pardubice

9.00 VALENTA Stanislav důch. 1947 Pardubice

9.45 Mgr. DUBCOVÁ Hana důch. 1942 Pardubice

10.30 MUDr. Šafář Petr lékař 1952 Stéblová

11.15 doc. Ing. SVOBODA Ladislav, CSc. důch. 1954 Pardubice

12.00 Ing. DOSOUDIL Miloslav důch. 1927 Pardubice

13.00 SKALÁKOVÁ Marie důch. 1928 Sezemice

13.45 KUŽELKA Ladislav důch. 1931 Nasavrky

14.30 PERNÁ Helena důch. 1936 Pardubice

Rozloučení ve čtvrtek 30. září 2021

11.15 PROCHÁZKA Karel důch. 1943 Bohumileč

12.00 KARÁSEK Antonín důch. 1944 Pardubice