Rozloučení ve čtvrtek 1. dubna 2021:
8.15 PILNÝ Pravomír, důch. 1937, Trnávka
9.00 HROBAŘOVÁ Miroslava, důch. 1946, Břehy
10.30 KAMENICKÝ Jaroslav, důch. 1948, Pardubice
11.15 KUNOVSKÁ Irena, důch. 1933, Pardubice
12.00 ILKANIČ Imrich, důch. 1941, Pardubice
13.00 SVOBODA Rudolf, důch. 1953, Pardubice
13.45 Mgr. PANCHÁRTEK František, důch. 1946, Pardubice
14.30 BLAŽEK Libor, zedník 1958, Přelouč
15.15 LESZCZUKOVÁ Vlasta, důch. 1944, Nemošice

Rozloučení v úterý 6. dubna:

9.00 TAICHNER Petr, důch. 1948, Pardubice

9.45 KARATNÍKOVÁ Jana, dělnice 1963, Čeperka

10.30 LICHÁ Jana, důch. 1948, Pardubice

11.15 KOŘÍNKOVÁ Eva, dělnice 1962, Přelouč

12.00 RÁLIŠOVÁ Marie, důch. 1936, Lázně Bohdaneč

13.00 ZUBR Jiří, důch. 1936, St. Ždánice

13.45 TRUPL Antonín, důch. 1935, Holice

14.30 JELÍNKOVÁ Božena, důch. 1935, Licomělice

15.15 MIHALIK Ondrej, důch. 1942, Pardubice

Rozloučení ve středu 7. dubna:
8.15 VOJTĚCHOVÁ Zuzana, 1994, Dolní Ředice
9.00 BISUMOVÁ Marta, důch. 1940, Strašov
9.45 MILEROVÁ Hana, důch. 1937, Pardubice
10.30 SCHEIBEROVÁ Miroslava, důch. 1940, Tetov
11.15 KŘIVKA Josef, důch. 1944, Pardubice
12.00 NOVÁK František, důch. 1947, Heřm. Městec
13.00 DANIEL Martin, důch. 1948, Pardubice
13.45 KOSÁČKOVÁ Zdeňka, důch. 1929, Pardubice
14.30 MACELOVÁ Věra, důch. 1944, Pardubice

Rozloučení ve čtvrtek 8. dubna:
8.15 VARGOVÁ Dagmar, důch. 1954, Velké Koloděje
9.45 BAŽANTOVÁ Jiřina, důch. 1932, Opočínek
10.30 KYNCL Zdeněk, důch. 1929, Pardubice
11.15 Ing. VLK Tomáš, 1958, Pardubice
12.00 MYŠKA Josef, hasič 1959, Chrudim
13.00 LANGR Václav, 1954, Holice
13.45 ANDRES Petr, důch. 1952 , Lázně Bělohrad
14.30 BUNDOVÁ Dagmar, důch. 1944, Pardubice
15.15 JIRÁSKOVÁ Eva, důch. 1937, Chotice

Rozloučení v pátek 9. dubna:
8.15 KOCMANOVÁ Vlasta, důch. 1937, Pardubice
9.00 CHLEBNÁ Drahomíra, důch. 1940, Přelouč
9.45 POSPÍŠIL Josef, důch. 1952, Lázně Bohdaneč
10.30 ŠÍPEK Milan, důch. 1950, Holice
11.15 POSPÍŠIL Štěpán, důch. 1952, Pardubice
12.00 MAKEŠOVÁ Dita, švadlena 1977, Lukavička
13.00 ROHÁČOVÁ Eliška, důch. 1946, Pardubice
13.45 PROCHÁZKA Karel, důch. 1947, Nemošice
14.30 TICHÁ Věnceslava, důch. 1949, Nerad
15.15 KOŠŤÁLOVÁ Zdenka, důch. 1932, Srch

Rozloučení v pondělí 12. dubna:
9.00 ŠMAHA Josef, 1955, H. Týnec
10.30 JURÁKOVÁ Libuše, důch. 1939, Choltice
11.15 MOKŘÍŽOVÁ Naděžda, důch. 1942, Řečany n/L
12.00 MIESZCZAK Pavel, důch, 1935, Břehy
13.00 MACHÁČEK Jiří, důch. 1942, Čepí
13.45 HLADÍKOVÁ Jana, důch. 1947, Přelouč
14.30 RŮŽIČKA Karel, důch. 1944, Pardubice

Rozloučení v úterý 13. dubna:
9.45 HORÁČKOVÁ Helena, důch. 1934, Pardubice
10.30 LICEK Jiří, důch. 1951, Pardubice
11.15 PAROUBKOVÁ Eva, důch. 1927, Choltice
12.00 JILEMNICKÁ Vlasta, důch. 1935, Kolesa
13.00 BĚLOUŠEK Pavel, důch. 1945, Pardubice
13.45 DERKOVÁ Hana, důch. 1934, Pardubice
14.30 REJDA Jaroslav, důch. 1952, Pardubice

Rozloučení ve středu 14. dubna:

10.30 FELTLOVÁ Jaroslava, důch. 1948, Pardubice

11.15 Ing. BURKET Miroslav, důch. 1934, Přelouč

12.00 ZEMAN Zdeněk, důch. 1936, Roh. Bělá

13.00 LABUŤ Jiří 1960, Pardubice

13.45 KRATOCHVÍL Ondřej, důch. 1940, Pardubice

14.30 NĚMEC Dušan, důch. 1945, Pardubice


Rozloučení ve čtvrtek 15. dubna:

9.45 STRONČEKOVÁ Elžbieta, zahradnice 1958, Pardubice

10.30 MYSLIVEC Josef, důch. 1946, Přelouč

11.15 KOZEL František, důch. 1945, Pardubice

12.00 SEDLÁČKOVÁ Marie, důch. 1954, Žáravice

13.00 KOLOMAZNÍKOVÁ Eva, důch. 1926, Pardubice

13.45 PAZOURKOVÁ Libuše, důch. 1940, Pardubice

14.30 MICHKOVÁ Libuše, důch. 1951, Pardubice

Rozloučení v pátek 16. dubna:
9.00 POŠVA Václav, důch. 1948, Pardubice
9.45 VONDROUŠ Pavel, důch. 1937, Černá za Bory
10.30 MUDr. BAĎURA Věroslav, důch. 1929, Pardubice
11.15 FAKTOROVÁ Zdenka, důch. 1930, Pardubice
12.00 Ing. DAŇHEL Jan, důch. 1939, Pardubice
13.00 VOLÁKOVÁ Libuše, důch. 1936, Hlinsko v Č.
13.45 SEDLOŇ Michal, 1972, Rybitví
14.30 TALIÁNOVÁ Milada, důch. 1942, Pardubice
15.15 FRAUENBERG Jaroslav, 1957, Pardubice

Rozloučení v pondělí 19. dubna:
9.45 GALÁTOVÁ Eva, důch. 1932, Pardubice
10.30 BENDŽÍKOVÁ Jitka, 1964, Kladruby n. L.

Rozloučení v úterý 20. dubna:
9.45 ZEMAN Petr, důch. 1951, Horní Jelení
10.30 VOJÁČEK Jan, důch. 1949, Lipoltice
11.15 VOBOŘIL Milan, důch. 1938, Pardubice
12.00 ČERNÁ Marie, důch. 1930, Pardubice
13.00 HRSTKOVÁ Emilie, důch. 1929, Nemošice

Rozloučení ve středu 21. dubna:

9.45 PŘÍVRATSKÁ Věra, důch. 1929, Ostřešany

10.30 ŠTOSKOVÁ Olga, důch. 1936, Hostovice

11.15 ŠICOVÁ Drahomíra, důch. 1931, Chrast

12.00 ROČEŇ Jiří, důch. 1941, Pardubice

13.00 BERÁNKOVÁ Jaroslava, důch. 1943, Hradec Králové

13.45 CHVÁLOVÁ Eva, důch. 1937, Pardubice


Rozloučení ve čtvrtek 22. dubna:

10.30 TICHÝ Jan, důch. 1944, Nerad

11.15 MACHÁČEK Roderik 1968, Brozany

13.00 VLASÁK Pavel, důch. 1946, Pardubice

14.30 HORÁKOVÁ Lidmila, důch. 1942, Rosice

Rozloučení v pátek 23. dubna:
8.15 KASAL Zdeněk, důch. 1934, Přelouč
9.00 MATULÍKOVÁ Vlasta, důch. 1949, Drozdice
10.30 ONDRIŠIK Ivan, důch. 1950, Pardubice
11.15 MATUŠKA Pavel, důch. 1944, Pardubice
12.00 SEMENCOVÁ Vlasta, důch. 1933, Hlavečník
13.00 STRÁNÍKOVÁ Jaroslava, důch. 1927, Semín
13.45 FRODL Miroslav, důch. 1928, Pardubice
14.30 Mgr. HORÁKOVÁ Květuše, důch. 1944, Nové Město
15.15 KREJCAROVÁ Květoslava, důch. 1925, Pardubice

Rozloučení v úterý 27. dubna:
9.45 ŠKRHA Václav, důch. 1936, Jeníkovice
10.30 BURŠA Miroslav, důch. 1923, Dolany
11.15 PaedDr. KOČVAROVÁ Zora, důch. 1958, Praha
12.00 DVOŘÁKOVÁ Libuše, důch. 1931, Pardubice
13.00 BROŽEK Karel, důch. 1937, Liboměřice

Rozloučení ve čtvrtek 29. dubna:

9.00 SETRMAJEROVÁ Irena, důch. 1945, Velké Petrovice

9.45 SLOVÁK Jiří, důch. 1938, Holice

10.30 FORMÁNEK Pavel, důch. 1930, Holice

11.15 FIALKOVÁ Bohumila, důch. 1952, Pardubice

13.00 TUČEK František, důch. 1941, Pardubice

13.45 BRYCHOVÁ Miluše, důch. 1932, Pardubice

14.30 HEJDUKOVÁ Dagmar, důch. 1944, Úhřetická Lhota

 

Rozloučení v pátek 30. dubna:

8.15 KUDRNOVÁ Věra, důch. 1939, Pardubice

9.00 MORAVCOVÁ Jana, důch. 1951, Pardubice

9.45 POKORNÁ Eva, důch. 1948, Pardubice

10.30 BRANDÝSKÁ Marie, důch. 1945, Pardubice

11.15 KVOCH Vladislav, důch. 1941, Břehy

12.00 ŠTĚPÁNEK Josef, důch. 1930, Pardubice

13.00 MUDr. KALANDRA Zdeněk, důch. 1925, Pardubice

14.30 REJFEK Milan, důch. 1936, Hrachoviště

15.15 VOLFOVÁ Emilie, důch. 1924, Úhřetická Lhota