Soutěž Senzababča je ojedinělá a dává příležitost ženám, o kterých se říká, že už jsou "za zenitem". Tady však tyto ženy dostanou jedinečnou příležitost ukázat, že si ještě hravě poradí s vnoučaty 21 století. To vše se odehrává zábavnou formou a dává také příležitost vidět a fandit svojí favoritce.

Některé soutěžní disciplíny se obměňují, jiné jsou trvalé. Vždy jsou ale takové, aby ženu nezesměšňovaly, ale naopak ji dodaly sebevědomí. Ženy, které se aktivně zúčastnily soutěže, mají možnost vstoupit do klubu a následně pokračovat ve své realizaci při dalších aktivitách klubu. To je vlastně náš cíl. Chceme pomáhat ženám, které sice žijí s partnerem a v rodinách, ale i přesto se cítí osamoceny a nepotřebné. Větší počet členek je však žen samotných, vdov a rozvedených. V Klubu Senzababča se všechny členky setkávají na pravidelných měsíčních akcích klubu.

Příprava soutěže je náročná a nový ročník se začíná vždy připravovat už v lednu na první schůzce v novém roce. Aby byla akce přístupná všem, vstup na akci je volný. Protože je soutěž celostátní, hlásí se účastnice z celé ČR a tím přivedou do hlediště návštěvníky, kteří zvyšují počet návštěvníků města Pardubice, kteří si při té příležitosti město prohlédnou.

Iva Špeldová, jednatelka klubu Senzababča z.s.