Rodinný Nadační fond Společná šance opětovně pořádá ryze Benefiční festiválek na podporu dětí a jejich rodin, které v životě neměly potřebné štěstí. Stejně jako minulý rok mohou rodiny účastníků strávit příjemné nedělní odpoledne v zámeckém parku, kde je připraven bohatý program pro děti s mnoha dovednostními soutěžemi, skákacími hrady, jízdy na ponících, malování na obličej, paint brushem atd.

Po splnění dovednostních soutěží děti, vyjma okamžité zasloužené odměny a účasti v dětské tombole (dětské kolo a další), prostřednictvím nadačního fondu Společná šance přispějí na podporu handicapovaných dětí (Děti pomáhají dětem). Zkusit štěstí mohou účastníci v charitativní tombole (notebook, velkoplošná televize, zapůjčení luxusního vozu na víkend, víkendový pobyt v hotelu PECR Well v Peci pod Sněžkou a mnoho dalších).

Pro všechny budou hrát v průběhu odpoledne Janek Ledecký, skupina SLZA a Pavel Callta. Mezi hudebními vystoupeními mohou účastníci shlédnout loutkové divadlo. Pro sportovní fanoušky bude připravena dražba sportovních dresů s podpisy hráčů – originální dres Boston Bruins hvězdy NHL Davida Pastrňáka, L. Krejčí – AC Sparta či L. Sedlák – HC Dynamo).

Benefiční festiválek.Benefiční festiválek.Zdroj: archiv pořadatele

Výtěžek z dobrovolného vstupného, tomboly a dražby půjde, i v letošním roce, v celé výši společně s přímým příspěvkem NF Společná šance na podporu Terezky, Štěpánky, Nicolase, Sofinky a Eriky . Rodiny dětí finanční prostředky využijí zejména na pobyty dětí ve fyzioterapeutických zařízeních a zajištění vybavení či prostředků potřebných pro jejich každodenní péči a další rozvoj.

Nadační fond Společná šance s radostí rozdělil ve všech oblastech v roce 2022 více než 1 milión korun.

Děkujeme předem i letos za Vaši účast a podporu.

Nadační fond Společná šance