Modernizace silnice II/322 Komárov - napojení na D 35

Tentokrát budu především chválit! Uzavírka silnice Komárov - Dašice představuje modernizaci 651 m silnice se stavbou nového mostu v Komárově. Pomalu, ale jistě končí třetí měsíc z vyhlášených čtyřech, kdy musíme jezdit směr Dašice či Pardubice oklikou.

Cestou z práce jsem viděl zvýšenou aktivitu při budování nadjezdu (podjezdu) na křižovatce Horní Ředice - Komárov. Tak jsem odbočil, abych juknul, co nového v Komárově. Vstup na staveniště je zakázán, takže jsem se při dodržení všech bezpečnostních opatření proplížil jenom kolem staveniště, něco si přitáhl foťákem, aby bylo vše OK.

Vždyť třeba úvodní cedule popisující vše podstatné je až cca 15 m za uzavřeným mostem a podívat se na ni by mělo být možné každému.

Skutečně dnes chválím. Rozpracovanost je solidní, budoucí zlepšení proti původnímu stavu nezpochybnitelné. U té úvodní tabule mě zaujalo nejen její umístění, ale i údaj o realizaci prací. Toho si nikdo při kontrolních dnech nevšiml? Do konce července má být hotovo, tam ale píšou 8/2023. Chválím a věřím, že bude hotovo třeba ještě o něco dříve než koncem července, vždyť kilometrů navíc jsem již namotal dost a dost.

Jaromír Pýcha, Dolní Roveň