V Morašicích u Přelouče to cinká a zvoní
V Morašicích na Přeloučsku manželé Tomanovi instalovali zvoničku, kde si lidé mohou zazvonit na lepší časy.
Kolem rodinného domu manželů Tomanových vede turistická trasa, ale lidé se sem přichází pokochat již několik let, někteří i pravidelně. Manželé totiž prostor před svým domem zdobí v souladu s ročními obdobími, svátky, ale i událostmi, které se u nás odehrávají. Jejich výzdoba bývá vkusná i vtipná a baví děti i dospělé.
A protože letošní rok není příliš nakloněn nikomu, kvůli coronavitovým událostem, vyřezali zvoničku, na které si mohou lidé zazvonit na lepší časy. A že to v Morašicích cinká a zvoní.
Milada
A co se děje ve Vaší obci? Advent je na dosah. Už zdobíte obecní strom? Nebo své domy? Podělte se s našimi čtenáři. Těšíme se a rádi zveřejníme. Email pavlina.roztocilova@denik.cz