Livesport Superliga, 17. kolo: Sokoli Pardubice - Black Angels 2:9 (1:3, 0:1, 1:5)

Branky: 19. Ďopan (Žáček), 50. M. Bína (A. Šmíd) – 9. J. Boček (Renčín), 10. M. Burian (Straka), 18. Fryš (M. Burian), 21. M. Burian (Renčín), 42. Hromada (M. Burian), 53. Ludvík (Renčín), 53. M. Burian (Hromada), 58. M. Burian (Hromada), 60. Doležal (Körber). Sestava Pardubic: Haleš, Denemark - Šimák, Zozulák, Viterna, Kohoutek, Teichman, Nezval, Žáček, Slabý, Klein, Šmíd, Prix, Křinka, Machatý, Burian, Ďopan, Černý, Bína.

V úvodních minutách zápasu se hrála vyrovnaná partie a nic nenasvědčovalo tomu, že by Sokoli měli dostat příděl. Poprvé se skóre měnilo v deváté minutě, kdy se prosadil Jakub Boček. Na něj o půl minuty později navázal Burian a hosté se začali vzdalovat. Na tyto trefy navázal o sedm minut později Fryč a pardubická obrana se zhroutila, jak domeček z karet. Malá vzpruha přišla před koncem třetiny, kdy se prosadil sváteční střelec Ďopan.

Druhá třetina byla na branky klidnější, ale šanci v ní bylo požehnaně. Na Sokolech leží pořádná střelecká deka a z několika výborných šancí se ne neprosadili. Za to Black Angels se prosadili. Jedinou branku druhého dějství vsítil Burian.

Sokoli se i ve třetím dějství dostávali do šancí, ale proměnit dokázali pouze jednu, když se prosadil Bína. Hosté přidali pět gólů a stanovili konečné skóre 2:9.