Devět ligových proher v řadě. S tím vstupovali pardubičtí florbalisté do pátečního kola Livesport Superligy proti Tatranu. Střešovice si moc dobře uvědomovaly roli favorita, což potvrzovaly celý zápas. Pardubice inkasovaly již po necelé půl minutě a hosté náhle po prvních dvaceti minutách vedli 4:1. Sokolům nevyšla především druhá část zápasu, ve které inkasovali hned pětkrát. Nejpovedenější výkon předvedli domácí florbalisté v posledním dějství. Tatran v uvozovkách těchto dvacet minut vyhrál pouze 2:1 a finální výsledek zápasu tak byl na světě. Sokoli prohráli 1:11 a chystali se na nedělní střetnutí s Karlovými Vary.

Obrat o stoosmdesát stupňů. Pardubice věděly, že je třeba desetizápasovou sérii ligových proher již ukončit. Sokoli pod novým trenérem Martinem Zozulákem to přece jen dokázali. V první části šli domácí do těsného vedení 2:1. Ve druhé třetině se opakovala stejná situace a Pardubičtí tak rázem vedli 4:2. Nejatraktivnější pro fanoušky bylo třetí dějství, ve kterém se svěřenci trenéra Zozuláka trefili hned pětkrát a soupeř pouze třikrát. Pardubice tak zvládly domácí střetnutí po výsledku 9:5 a přerušily dlouhou sérii proher.

Zdroj: Youtube