Domácí byli od úvodních minut aktivnější. Veškeré příležitosti ale končily na pardubické jistotě, Halešovi.

To vydrželo až do devatenácté minutě, kdy skóre otevřel Kouba, na kterého navázal čtyři vteřiny před hvizdem Kopič. Sokoli si během úvodního dějství připsaly pouhé tři pokusy, ale ty domácí gólman vykryl.

Aktivní přístup se vyplatil České Lípě i nadále. Na 3:0 zvyšoval nejlepší střelec celé soutěže Peška, na kterého navázal Štěrba v přesilovce.Hned v úvodu třetí části vykřesal naději trefou Šmíd. Pardubický tým se dostal na dostřel po gólu Zozuláka. Tím však hody skončily. Domácí vstřelily čtyři branky a stanovily konečný výsledek 8:2.„Na dotahování za stavu 4:0 bylo už pozdě. Zaostávali jsme za Lípou především v zakončení,“ hodnotil Štancl.

FBC Česká Lípa – Sokoli Pardubice 8:2 (2:0, 2:0, 4:2). Branky: 19. Kouba (Vlček), 20. Kopič (Vavruška), 34. Peška (Krajcigr), 38. Štěrba (Tichý), 55. Peška (Slaný), 58. Peška (Mlejnek), 59. Krajcigr (Peška), 60. Kopič (Tichý) – 43. A. Šmíd (Zozulák), 50. Zozulák (Pakosta).