Čtyři góly do sítě Záp. Čtyři góly do sítě pardubického béčka. Na Přepeře stačila polovička. Ve všech případech živaničtí fotbalisté jednou inkasovali. "Oranjes tak mají po čtyřech kolech na svém kontě devět bodů. Střeleckou formu posledních dní prokázal David Petrus. 

Nebylo to ale snadné pořízení. Přepeře pálily jako pepř…
„Přepeře se ukázaly jako kvalitní, silný mančaft. Jsou hodně nepříjemné směrem dopředu. Zápas se jevil sice vyrovnaně, ale myslím si, že jsme o ten gól byli lepší a vyhráli zaslouženě. V první půli jsme neproměnili vyložené šance a trochu nás to poznamenalo pro ten druhý. Tato utkání jsou totiž o jedné dvou gólových příležitostech,“ říká živanický trenér Roman Oliva.

Technické mužstvo sestřelilo protivníka ze vzduchu. To je vizitka víkendových Živanic.
Naštěstí nám tentokrát vycházely standardní situace. První byla zahrána špičkově až z hloubi pole, když Kopecký ukázkově našel nabíhajícího Petruse. I když jsme dostali hloupý vyrovnávací gól, nesložili jsme zbraně a tři minuty před koncem rozhodli. Po nacvičeném rohu,“ podotýká Oliva.

Živanice – Přepeře 2:1

Fakta – branky: 52. Petrus, 87. Polák – 76. Synek. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Václavek, Polák – D. Pánek (88. Zavřel), Langr, T. Kakrda (88. F. Pánek), Petrus (77. Štěpánek), Kopecký (88. Staněk)- Nikodem (77. Formáček).