FK Pardubice B - FK Dobrovice 6:1 (1:0)

Fakta - branky: 2. Huf, 50. Brdička, 57. a 63. Chvěja, 81. Vencl, 86. Karch - 66. Bičiště. Rozhodčí: Kvaček (Štancel, Pečinka). Diváků: 60. Sestava FK PCE B: Šmíd (60. Volšík) - Kirchner, Tecl, Chlumecký (20. Svoboda), Sedláček - Dostál (60. Jarkovský) - Mareš (46. Miláček), Zahradníček (70. Novák), Sychra (46. Chvěja), Lima (46. Brdička) - Huf (46. Karch).

Domácí do zápasu vstoupili velmi aktivně a v úvodních pět minutách si vytvořili tři velké šance včetně gólu Hufa. Hosté se však poté herně zvedli a tak první poločas skončil nejtěsnějším vedením Pardubic.

Do druhé půle udělali oba celky několik změn a ty více prospěli domácím, kteří šli v 63. minutě do vedení už 4:0. Chvíli poté hosté snížili po chybě Tecla Bičištěm, ale v závěru se ještě dvakrát prosadili pardubičtí, kteří si tak připsali výhru 6:1. 

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: "V utkání jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Mrzí mě, že jsme měli v každém poločase chvilkový výpadek, kdy jsme dovolili soupeři se dostat do našeho pokutového území. A určitě mě mrzí další šance, kterých jsme měli dost, ale bohužel jsme je neproměnili. Ale jinak se v zápase objevily prvky, které jsme chtěli změnit, takže z tohoto utkání vládne určitě spokojenost. "