Živanice stále tabulkou nestoupají. Popáté v sezoně remizovali. Tentokrát na domácím hřišti přivítaly Brozany, které v minulém kole porazily rezervu Pardubic. Svěřenci trenéra Olivy sice hráli aktivněji, ale hosté byli produktivnější. Živanice v závěru však stav vyrovnaly a vybojovaly alespoň bod.

Živanice – Brozany 2:2

Jiří Buriánek (hrající sekretář Živanic): „Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale do vedení šel ve třiatřicáté minutě soupeř, když dalekonosnou střelou překonal našeho brankáře. Ve druhém poločase se nám z řady šancí podařilo vyrovnat. Poté ale soupeř opět udeřil a šel do vedení. My jsme sedm minut před závěrečným hvizdem vyrovnali. Bohužel se nám už ale nepodařilo utkání otočit v náš prospěch. Popáté v sezoně jsme remizovali a tabulkou nahoru nestoupáme.“

Pardubice B – Velvary 2:3

Pavel Němeček (trenér FK Pardubic B): „Sice jsme v utkání prohrávali, ale během prvního poločasu se nám podařilo výsledek obrátit v náš prospěch. Zápas jsme měli velice dobře rozehraný. Bohužel jsme ve druhém poločase nedokázali navázat na výkon z prvního. Chyběl nám větší pohyb a důraz v osobních soubojích. A k tomu jsme ještě dostali dva velmi laciné góly, které jsme z pohledu defenzivy měli určitě vyřešit lépe.“ (mt)