Fotbalisté FK Pardubice B vedli již ve 29. minutě o tři góly. Nejprve se trefil dvakrát Korejec Lee, potom vyslal Šimek do brejku Hufa a pardubický útočník nezaváhal.

"První poločas byl jasně v naší režii, herní převahu jsme vyjádřili třemi brankami. A to jsme ještě další šance neproměnili," popisoval Kamil Řezníček, trenér pardubického béčka.

Domácí snížili na začátku druhého poločasu, Pardubičtí se po přestávce především bránili. V úplném závěru vyrazili do brejku Sychra s Hufem a druhý jmenovaný podruhé v utkání skóroval.

"Do druhého poločasu jsme nepochopitelně špatně vstoupili a hned v úvodu inkasovali. Otěže zápasu převzal Hradec a my tahali za kratší konec provazu. Jen díky jejich střelecké nemohoucnosti a skvělým zákrokům brankáře Boháče jsme další branku neinkasovali," dodal Řezníček.

Mezi tyče pardubické branky se poprvé po zranění a dlouhé pauze postavil brankář Marek Boháč a jistým výkonem podpořil důležitou výhru. V útoku Pardubic se společně s Hufem představil taky Pavel Černý, který v první půli střílel do břevna domácí branky.

Hradec Králové B – Pardubice B 1:4

Fakta – branky: 46. F. Firbacher – 14. a 23. Lee, 29. a 90. Huf. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 1:1. Diváci: 320. Poločas: 0:3.
FC Hradec Králové B: Reichl – Kadrmas, Klíma, Locker (80. Březák), Baloun (87. Hlaváč) – Vobejda – Záviška, Kejř, Soukeník, Hájek (34. Kosař) – Firbacher.
FK Pardubice B: Boháč – Halász, Šejvl, Nemšovský (72. Hajník), Kurka – Lupač, Vít, Šimek (85. Dufek), Lee (68. Sychra) – Černý (85. O. Vítek), Huf.