Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

FK Ústí nad Labem - TJ Sokol Živanice 1:2 (1:2)

Branky: 12. Cantin – 21. Kopecký (pen.), 31. Kopecký. Rozhodčí: Šťastný - Řeháček, Bahník. Diváci: 317. ŽK: 1:1. TJ Sokol Živanice: Frydrych – Pánek, Vobejda, Buriánek, Nikodem, Polák, Václavek, Lang (C), Kopecký, Knespl (67. Pánek), Svoboda.

Michal Buriánek (hrající sekretář TJ Sokol Živanice): "V utkání, které jsme bezpodmínečně potřebovali vyhrát, jsme brzy prohrávali. Zásluhou dvou branek Lukáše Kopeckého se nám podařilo vývoj zápasu otočit. Je jenom škoda, že se nám nepoštěstilo z několika brejkových situací navýšit skóre."

FK Pardubice B - SK Sparta Kolín 0:3 (0:1)

Branky: 7. Pelyak, 56. Šnajdr, 87. Breda. Rozhodčí: Černý – Hrivík, Polena. ŽK: 1:3. FK Pardubice B: Šmíd – Štichauer (C), Sedláček, Koukola, Kirchner, Hanč – Brdička, Miláček, Jarkovský, Novák – Lima. 

Lukáš Ouředník (sekretář FK Pardubice B): "Vzhledem ke konstelaci sobotních výsledků bylo jasné, že jsme zachránění. To utkání pak podle toho vypadalo, že jsme už nemuseli. Kolín jinak byl těžkým soupeřem. Utekl nám, když vstřelil rychlý gól a vítězství si pak již pohlídal. Hezký výsledek to sice není, ale pro nás je klíčové, že se nám zachránilo hlavní mužstvo i náš B tým."