Pardubice B - Dvůr Králové 2:3

Pardubický favorit smazal ve východočeském derby ztrátu z první půle po několika vteřinách druhé. Jenže pak se začala lepit smůla na kopačky Kudrny. Nejdříve si dal vlastní gól a pak byl vyloučen. Soupeř početní výhody využil. Druhý gól rezervy už neměl na výsledek vliv.

Fakta – branky: 46. Huf, 76. Sokol – 15. Fejk, 48. vlastní (Kudrna), 54. Vitebský. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (68. Kudrna). Diváci: 80. Poločas: 0:1. Pardubice B: Jech – Zukal, Kopřiva, Kudrna, Březina – Bureš (46. Zelenka), Jiroutek (72. Jirásek), Spěvák, Sokol – Huf (89. Rek), Šafařík. Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – O. Vaníček, Josef Dvořák, Fejk, Knespl – O. Ujec (90. M. Hák), Vitebský (85. V. Hák).

Trutnov - Horky 6:3

Domácí se se soupeřem ze středních Čech nepárali a už během prvního poločasu mu nasázeli čtyři branky. Hosté zmírnili porážku až v závěru.

Fakta – branky: 11. Knap, 14. a 75. Matějka, 18., 27. a 63. Kejzlar – 86. Tkachenko, 89. Zikmunda, 90. Prokeš. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 1:1. Diváci: 75. Poločas: 4:0. Trutnov: Šťastný – O. Tobiáš, Makovský, Macek, Mařas (80. Handlíř) – Brejcha (86. Hejna), Zieris, P. Holubec (46. Štěpánek), M. Knap – M. Kejzlar (76. Landa), J. Matějka.

Náchod - Č. Brod 1:1, pen. 4:2

Neproměňování šancí stálo Náchod výhru za tři body.

Fakta – branky: 48. Simon – 70. Hrdlička. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 0:0. Diváci: 105. Poločas: 0:0. Náchod: Hladík – Moravec, Podolník, Kabeláč, Fenz – Simon (71. Hlava), Donát, Brich (85. Rojšl), Vencl (83. Jahoda) – Zbudil (64. Pavlíček), Malý.

Další výsledky: Benátky – Kolín 1:2, Mšeno – Turnov 6:0, Přepeře – Čáslav 5:1.

15. Turnov 25 4 1 3 17 22:68 17
(Poznámka: Tým Olympia Hradec Králové–Kratonohy odstoupil ze soutěže. Jeho výsledky byly anulovány.)