Náchod - Dvůr Králové 1:1, pen. 5:4

Až penaltový rozstřel rozsoudil derby, do něhož vstoupili podstatně lépe domácí fotbalisté. První desetiminutovka jasně patřila jim a hned v první minutě šel Náchod brankou Malého do vedení 1:0. Na 1:1 srovnával deset minut před koncem na pokyn AR2 hostující Ujec. V následných penaltách byl šťastnější Náchod.

Fakta – branky: 1. Malý – 80. Ujec. Rozhodčí: Trska. ŽK: 3:1. Diváci: 210. Poločas: 1:0. Náchod: Kobos – Moravec, Podolník, Kábrt, Král – Simon, D. Nejman, J. Nejman (86. Sobotka), Hlava (61. Pípek) – Vencl (74. Brich), Malý. Dvůr Králové: J. Vaníček - Picha, Macháček, Karal, Křížek - Vitebský, O. Vaníček, Tauchman (78. Krulich), Hruška (74. Knespl), Mertlík (46. Tomeš) - O. Ujec (90. Rejl).

Trutnov - Pardubice B 0:2

Pro leckoho překvapivý, přesto naprosto zasloužený výsledek. Pardubická rezerva byla v Trutnově lepší a do vedení mohla jít už po čtyřech minutách. Hufovi ale penaltu nařízenou za ruku Kováře vystihl Šťastný. A tak hosté udeřili v závěrečné čtvrthodině slepenými góly Mužíka a Hufa.

Fakta – branky: 76. Mužík, 79. Huf. Rozhodčí: Švorc. ŽK: 4:0. Diváci: 128. Poločas: 0:0. MFK Trutnov: Šťastný - Makovský, Macek (46. Káva), Kovář, Turner - V. Dvořák - O. Tobiáš, Zieris, P. Holubec, Zezula – J. Matějka. FK Pardubice B: Šmíd - Kühnel, F. Kopřiva, Zukal, Březina – Jarosz (83. Spěvák), Mužík (88. Zelinka), Sokol, Huf (86. Zelenka) – Kašiar (63. Bureš), Šafařík (67. Kudrna).

Kratonohy - Čáslav 0:2

„Sršni“ i s novým koučem Filipem Klapkou na lídra tabulky nevyzráli.

Fakta – branky: 47. z pen. a 71. Jícha. Rozhodčí: Teuber. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Olympia Hradec Králové/Kratonohy: T. Finke – Ličman, T. Kabeláč, Čada, Strasser – O. Kraják (81. Kuťák), L. Kraják, Chocholatý, Trnka – Čihák (76. Novotný), Bareš (66. Jirásek).

Vysoké Mýto - Přepeře 1:1, pen. 4:3

O tři body domácí fotbalisté přišli brankou obdrženou v samotném závěru, aspoň dva si v penaltách vystříleli.

Fakta – branky: 76. Wimmer - 87. Vébr. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Vysoké Mýto: Černík - Žák, Valášek, Dvořák, Hock - Mokrejš (63. Tomášek, 74. Rezek), Trnka, Kouřil (63. Wimmer), Benda - Tlapák (63. Novák), Štanglica (83. Štěpán).

V. Hamry - Slatiňany 2:2, pen. 4:1

Fakta – branky: 7. a 75. z pen. Radzinevičius - 58. Vladyka, 79. Luptovský. Rozhodčí: Nedvěd. ŽK: 3:4. Diváci: 300. Poločas: 1:0. Spartak Slatiňany: Vostradovský – Hanč, Valda, Hauf, Luptovský – Slováček, Ráliš, Vladyka, Koudelka, Koblasa (83. Malý) – Václavek (77. Kopecký).

Převýšov jede, vyhrál popáté v řadě

Další výsledky - 7. kolo: Turnov - Kolín 1:0, Mšeno - Benátky n. J. 2:3, Český Brod - Horky n. J. 4:1.