Č. Brod - V. Mýto 2:2, penalty: 5:3

Úvod utkání a konec poločasu znamenalo, že Mýtští šli do kabin s dvougólovým mankem. V poslední čtvrthodině jej smazali, vyrovnali a brali bod po porážce na pokutové kopy.

Fakta – branky: 2. Borek, 45. Jakab – 78. Tlapák z pen., 81. Dvořák. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 2:0. V. Mýto: Bačkovský – Žák, Fišer (90. Tomášek), Valášek, Hock – Novák (75. Štěpán), Kouřil, Rezek (84. Štanglica), Wimmer (66. Trnka) – Tlapák (82. Dvořák), Hrubý.

František Dvořák, trenér Vysokého Mýta: ,,Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním byli domácí produktivnější a dostali se do dvoubrankového vedení. Druhá půle patřila nám a po zásluze jsme v závěru vyrovnali. Pochvala pro celý tým za touhu poprat se s nepříznivým vývojem.“