První výkop obstaral Jiří Letáček a štafetu postupně přebírají další spoluhráči. Někteří do videa přidali i ukázku ze svého tréninkového programu. Fanoušci tak mohli vidět Pavla Černého, na kterého při výběhu dohlíží z kola jeho malá dcera. „Dopoledne se věnujeme malé, děláme domácí úkoly a učíme se. Potom si jdu splnit svůj individuální plán. Odpoledne trávíme i na zahradě, kde je na jaře práce více než dost,“ uvedl pardubický útočník.

V dalším vzkazu pak brankář Štěpán Hrnčíř ukazuje, jak se dá posilovat doma na terase. „Mám tady gymnastické kruhy nebo gumy na posilování,“ prozradil. Na tento týden pardubický klub připravil fanouškům ještě bohatší program.

„Vysílat“ totiž bude TV Vinice, a to v předem avizovaných časech na klubovém facebooku. Dojde i na záznamy velkých pohárových zápasů (ty budou vysílány zároveň i na youtube kanálu FK Pardubice). V úterý od 10.15 hodin to bude zápas Pardubice – Sparta Praha z roku 2011, ve čtvrtek potom duel stejných soupeřů z roku 2015 (Pardubičtí doma vyhráli 1:0).

A další program? Třeba v úterý v 8.30 hodin zápasu předchází Snídaně s fotbalistkou Bibianou Ninczovou, v další sadě Otázek a odpovědí se v 9 hodin představí gólman Nicolas Šmíd.