Ve stejné sestavě jako v předchozím utkání nastoupili Pardubičtí i do 5. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V Ústí nad Labem mohl otevřít skóre Černý, který ve 13. minutě při napadání zkomplikoval situaci brankáři Tvrdoňovi, ale ten si nakonec poradil. Pak se zase do šance dostali domácí, jenže brankář Letáček míč chytil. První poločas žádnou branku nenabídl.

Vše změnil až úvod druhé půle. Na hranici pokutového území vystřelil Pavel Černý přesně k tyči, Tvrdoň na míč nedosáhl.

Jenže zanedlouho mohlo být vyrovnáno. Při přečíslení domácího týmu mohl vyrovnat Drame, ale příležitost prováhal. V další jeho šanci pak vytáhl důležitý zákrok Letáček.

Hosté pak přežili i situaci v 86. minutě. Pardubický gólman nejprve vychytal Matějku a následnou dorážku nasměroval Bílek do břevna! Domácí se neprosadili ani během dlouhého nastavení v závěru.

Ústí nad Labem - Pardubice 0:1
Fakta - branka: 48. Černý. Rozhodčí: Dorušák – Horák, Dohnálek. ŽK: Krátký – Solil, Jeřábek, Prosek. Diváci: 865. Poločas: 0:0.
FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada, Brak, T. Vlček, Písačka – J. Peterka, D. Richter (53. M. Valenta), Miskovič (53. Bassey) – Drame, Matějka, Krátký (76. M. Bílek). Trenér: Křeček.
FK Pardubice: Letáček – Prosek, Šejvl, Toml, Čelůstka – Jeřábek – Kohút (78. Sokol), Hlavatý, Solil, Pfeifer (90. Mužík) – P. Černý (68. Žifčák). Trenéři: Krejčí a Novotný.