„Je velká škoda, že z takového zápasu uděláme remízu. Pro nás je to ztráta. Ze zápasu jsme udělali bramboračku, zavinili jsme si to sami,“ prohlásil obránce Jiří Piroch.

Úvod zápasu? Parádní. Využité standardní situace a ve 22. minutě stav 3:0 pro Pardubice. Jenže o deset minut později už to bylo jen 2:3.

„Bohužel jsme potom trochu polevili a dostali zbytečné dva góly,“ uvedl Piroch. Táborsko, které hraje v závěru sezony o přežití, nic za nepříznivého stavu nevzdalo.

„Hrají o udržení. Bylo jasné, že budou devadesát minut kousat a nechají tam všechno. Otevřeli to, riskovali, protože museli,“ přidal svůj pohled pardubický stoper, který po zimním návratu ještě nechyběl na hřišti ani jednu minutu.

Na 3:3 pak v 70. minutě vyrovnal domácí Musiol. „O přestávce jsme si řekli, že posledních dvacet minut první půle to bylo špatné. Chtěli jsme nastoupit jinak, ale podle mě se nám to nepovedlo. Neudrželi jsme míče a nebyli nebezpeční pro branku soupeře,“ vrátil se Piroch k druhém poločasu utkání.

„Soupeř měl tlak, zůstal nám jen bod. Pokazili jsme si to sami, je to velká škoda,“ zopakoval Piroch. V sobotu jeho tým čeká východočeské derby proti Hradci Králové.