Od úvodu se snažili útočit domácí fotbalisté, ale jejich snaha ke gólu nevedla. Aktivita se přesouvala na pardubickou stranu, ve 28. minutě se po střele Hlavatého rozvlnila síť, ale jen z boku.

O dvě minuty později už se Východočeši, kteří nastoupili ve stejném složení jako v předchozím utkání, dostali do vedení. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Jeřábek a mířil přesně. "Podařilo se nám dát ze standardky branku a měli jsme celkem hru v moci," uvedl pardubický trenér Jaroslav Novotný.

V další šanci se po přestávce objevil Hlavatý, jenže brankář Halouska zakročil na správném místě. V 64. minutě pak mohl na malém vápně vyrovnat Silný, ale k míči se dostal Boháč.

Pardubický gólman inkasoval v 73. minutě. Po standardní situaci se totiž míč dostal k Janu Hlavicovi, který poslal střelu k pravé tyči.

Vstřelený gól povzbudil domácí tým, který se dostal k dalším střelám. Silný ani Vintr neskórovali, ale nadšeně bojující Líšeň chtěla v utkání minimálně bodovat.

Zajímavé okamžiky nabídly i poslední minuty. Velkou příležitost měl ještě pardubický záložník Hlavatý, ale Halouska míč vytlačil nad břevno. Závěrečný nápor už Východočechům nepomohl.

"Domácí měli po šedesáté minutě standardky, vytvořili si tlak a vyrovnali. Dá se říct, že to je spravedlivá remíza. Myslím, že bod bude dobrý, může hrát roli," řekl kouč Novotný.

Líšeň – Pardubice 1:1

Fakta - branky: 73. Hlavica – 30. J. Jeřábek. Rozhodčí: Franěk – Vlček, Flimmel. ŽK: Matocha, Rolinek– Hlavatý. Diváků: 1239. Poločas: 0:1.
SK Líšeň: Halouska – M. Jeřábek, Hlavica, Černín (60. Kučera) – O. Ševčík – Vasiljev (71. O. Vintr), Málek, Matocha (71. Demeter), Rolinek – Zikl, Silný (89. Fall). Trenér: Kafka.
FK Pardubice: Boháč – Prosek, Šejvl, Toml, Čelůstka – J. Jeřábek – Zifčák (85. Lee), Hlavatý, Solil (85. Čihák), Ewerton (75. Cadu) – Černý (67. Pfeifer). Trenér: Krejčí.