Tam se jeho svěřenci představí v sobotu dopoledne (10.15). Zápas může být zajímavý z několika hledisek.

Třinec je po třech kolech poslední, nezískal ani bod. Jeho postavení rozhodně neodpovídá kvalitě kádru. Naposledy odehrál velmi dobrý zápas v Ústí nad Labem, kde doplatil na chabou koncovku a jedinou nedůslednost před vápnem. ,,Viděl jsem to. Ústí podržel gólman Lindr. Třinec zahodil minimálně dvě tutové šance,“ říká Krejčí.

Pardubice vsadí na aktivitu. ,,Škoda, že se zranil Solil, byla to alternativa do středu zálohy. Kvůli nataženým vazům není k dispozici ani Huf. Uvidíme, s čím na nás vyrukují. Budeme na to reagovat během hry. Každopádně ale nehodláme na nic čekat,“ podotýká.

Podobný recept zvolil před dvěma týdny Prostějov, který v Třinci překvapivě zvítězil 2:0. ,,Šlo o klasickou moravskou bitvu, kterou rozhodla standardní situace. Druhou branku inkasoval Třinec až v nastavení. Je to teprve začátek soutěže, musíme být stoprocentně koncentrovaní.“

Krejčí ví, o čem mluví. V loňské sezoně Třinec doma porazil Pardubice 1:0 gólem z 90. minuty. ,,Drtivá většina našich hráčů si to pamatuje. Souvisí to trochu i se štěstím. Připravujeme se na těžký zápas. Doufám, že ho zvládneme.“

Také domácí myslí na výhru. ,,Musíme dát hráče dohromady, zvednout je. S Pardubicemi chceme tři body a dostat se rychle nahoru,“ pronesl kouč Jiří Neček.

Jak to v sobotu dopadne?