Litomyšl – Horní Ředice 3:0
Tomáš Flachs, trenér Horních Ředic: Paradoxně jsme herně předvedli jeden z nejlepších výkonů podzimu, bohužel však taky udělali individuální chyby, které soupeř potrestal. Hned v 8. minutě jsme při pokusu založit útok připravili míč na kopačky soupeře a bylo to 1:0. Ve 13. minutě domácí házeli aut, který letěl až do vápna, kde ho po našem nedůrazu jeden z hráčů soupeře doklepl do sítě. Po této brance začal soupeř hrát to, co potřeboval. Zatáhl se na vlastní polovinu a čekal na brejky. Předvedli jsme sice několik pěkných akcí, žádná však neskončila gólem. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení s tím, že nemáme co ztratit a ještě více přidali. Soupeře jsme prakticky nepustili na naší polovinu, bohužel ve finální fázi jsme selhali. V samotném závěru domácí z brejku upravili na 3:0. Výsledek je pro nás krutý. My hráli fotbal a soupeř trestal chyby. Poprvé jsme v sezoně prohráli, přesto kluky chválím za nasazení až do samotného konce zápasu a soupeři gratuluji.

Pardubičky – Rohovládova Bělá 4:0
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, což se nám podle mě podařilo. Už v 5. minutě jsme se ujali vedení po vlastním gólu soupeře. Zbytek prvního poločasu jsme měli více ze hry, ale bohužel pouze k velkému vápnu. Hosté hráli v hlubokém bloku a nám se nedařilo si vytvářet gólové příležitosti. Ve druhé půli jsme hru trochu zjednodušili, zvýšily pohyb a s tím přišlo daleko více gólových šancí. Tři jsme proměnili a podle mě naprosto zaslouženě vyhráli.

Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: Domácí potvrdili roli favorita, když po celý zápas měli převahu. První poločas rozhodla naše vlastní branka. Ve druhém jsme po změnách v sestavě i rozestavení inkasovali další branky. My naopak tři utkání v řadě neskórovali, soupeři gratuluji.

Chrudim B – Holice 0:3
Jiří Tesař, trenér Holic: Zápas jsme dobře odmakali. Na nic jsme nečekali, od začátku se nám dařila vytažená hra. Podařilo se nám eliminovat nějaké průnikovky od soupeře, který byl houževnatý a rychlý. My jsme směrem dopředu byli taky nebezpeční. Využili jsme, co jsme měli. A zaslouženě vyhráli.

Moravany – Třemošnice 1:0
Miroslav Semerád, trenér Moravan: Soupeř přijel s taktikou pokopat, zranit a vyhrát. První dva cíle se jim podařily, ale ten nejdůležitější díky bojovnosti a disciplinovanosti našeho týmu už ne. Ale upřímně to byli hosté, kteří měli dvě stoprocentní šance. My jsme pak skórovali ze standardní situace. Vítězství jsme udrželi i díky obětavému gólmanovi Broňovi Brandovi, který i přes krvavý šrám v obličeji utkání dochytal. Pochvala patří i všem hráčům, pro nás je to cenné vítězství.