Litomyšl - Luže 6:1

Fakta – branky: 19. Paclík 24. Kundera z pen., 43. Štoudek, 65. Svoboda, 71. Severa, 80. Vejrych – 42. Hrubý. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 3:3. Diváci: 220. Poločas: 3:1. Litomyšl: Koukola – Hašek, Štoudek, Radimecký, Jireček – Kristek (70. Vejrych), Gyömber, Svoboda (86. Tauer), Kundera, Paclík (78. Folta) – Zeman (46. Severa). Luže: O. Klenor – Kapitola, Radouš (60. Bareš), Lacman, Richter (81. Mužíček)– Dostál (81. Dušek), Merkl, Holub, D. Klenor – Hrubý, Veis.

Lanškroun - Moravany 5:0

Fakta – branky: 25., 27. a 54. Savych, 35. vlastní (Záleský), 81. Ptáček. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Lanškroun: Ehrenberger – Vaníček, Popelář, Pavelka, Karlík – Doležal (75. Marek), Sita (84. Tesař), Krejsar, Jung (62. Stasiowski) – Ptáček (88. Komínek) – Savych (75. Macháček). Moravany: B. Branda – M. Lukas, J. Lukas, Semerád, Záleský – Hurta, Beran (84. Klička), Hynek, Sokol (82. Blajda) – Kříž, Komárek.

Choceň - Třemošnice 1:2

Fakta – branky: 65. Myšák – 77. Brom, 80. Forman. Rozhodčí: Lukes (Lanškroun). ŽK: 0:0. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Choceň: Gerčák – Coufal, Zahálka – Krejza (88. Kubový), Sršeň, Novotný, Lebeda – Šabata, Fikejz, Šafek (60. Baborák) – Myšák. Třemošnice: D. Oswald – Culek, Mocanu, Petr, Mejtský (74. P. Oswald) – O. Vančura, J. Vančura, Šindelář (84. Šmídl), T. Forman – Král (58. Brom), D. Forman.

Letohrad - Chrudim B 1:1, pen. 3:4

Fakta – branky: 75. Preclík – 27. Žalud z pen. Rozhodčí: Suchomel (Pardubice). ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Letohrad: Truhlář – P. Štěpán, Stejskal, Kail – J. Štěpán, Pokorný, Chládek, Lorenc, Hiller – Čada, Kabourek. Chrudim B: Gregovský – F. Holeček, Zikmunda, Jindrák (76. Friček), Sulík – Vašulín (84. V. Holeček), Zrůst (79. Kopecký), Shejbal, Mastík – Rybička, Žalud.

Č. Třebová - H. Městec 3:0

Fakta – branky: 55. a 77. Novotný, 58. Grepl. Rozhodčí: Klír (Pardubice). ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Česká Třebová: Hotmar – Klumpar, Fučík, Kubásek (83. Gregor), Rataj – Roušar, Müller (46. Langer) – Sejkora, Ezr (70. Stolín), Grepl – Novotný (80. Křepela). Heřmanův Městec: Žďánský – M. Jablečník, Svoboda, Čáp, T. Zrůst – D. Zrůst (62. D. Jablečník), Motl, Mach, Jošt (62. Pekař)– Salfický, Levinský (78. Musil).

Hlinsko - Holice 1:0

Fakta – branky: 24. Mayer. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (85. Hlouš). Diváci: 250. Poločas: 1:0. Hlinsko: Hlavatý – Křivka, Volf, Nevole, Tulach (80. Klika) – Zub, Hlouš, Dostál (88. Galamič), Portyš – Vašek, Mayer. Holice: Laksar – Řehák, Machatý, Řezníček – Kopřiva – Fotul (64. Lát), Chvála, Křtěn – J. Jedlička – Rožek, Bydžovský.

Svitavy - Mor. Třebová 1:0

Fakta – branka: 83. Drašar. Rozhodčí: Šimek (Ústí nad Orlicí). ŽK: 3:2. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Svitavy: Jílek – J. Novák, Czehowský, M. Čížek, A. Novák (84. Horák) – Drašar, F. Čížek (90. + 1. Marvan), Chlup, Ehrenberger (24. Bartoš) – D. Jukl (62. Juřík), Leinweber (89. Vacek). Moravská Třebová: Kamisch – Kopa, Pinkava, R. Šatník, Bubela – Štaffa, T. Novák, Havlíček, Bednář, Konečný – Nováček (56. Strnad).

Žamberk - Dolní Újezd 3:0

Fakta – branky: 29. A. Kopecký, 63. Hauptmann, 67. Franke. Rozhodčí: Papežík (Kunčina). ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Žamberk: Martinovský – Pavelka, Kos, O. Kopecký, Markarjanc (37. Hauptmann, 81. Janata) – Rudolecký, Jírů, Franke, A. Kopecký – Dvořák (63. Kotyza), Huška (77. Chládek). Dolní Újezd: Janecký – P. Frank, Pešina, Vomáčka, Čejka – Mandlík (76. Vrabec), Drahoš, Klusoň, Fulík – Štarman (81. Váně), Frňka.

Zatímco před týdnem nasázeli divizní fotbalisté Náchoda (v modro-bílém) soupeři ze Slatiňan čtyři branky, o uplynulém víkendu vyšli v Turnově střelecky naprázdno.