Načešice daly pět gólů béčku Ústí nad Orlicí

Pardubice - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.

24.9.2018

Fotbal - ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

I. A třída - 7. kolo

Rosice nad Labem - Svitavy B 4:1 (3:0). Branky: M. Pešek 2, Vojíř, Fidler - Přibilík.
Jiří Tesař, trenér Rosic nad Labem: „Hlavním faktorem bylo to, že jsme konečně byli produktivní. Snažili jsme se od začátku hodně kombinovat. Už ve druhé minutě se trefil Marek Pešek, další góly přidali Vojíř a Fidler. Po půlhodině to bylo již o tři góly. Ve druhé půli se na obou stranách přiostřilo, možná až zbytečně, ale zápas jsme nakonec v klidu dohráli. Svůj druhý gól vstřelil Pešek po vydařené kombinaci, hosté korigovali až za stavu 4:0. Zaslouženě jsme vyhráli.“

Kunčina - Rohovládova Bělá 0:5 (0:1). Branky: Klouda 2, Starý, Kotajny, Špidlen.
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Jen se potvrdilo, že Kunčina je naším oblíbeným soupeřem. Nicméně dlouho se nám nedařilo otevřít soupeřovu obranu. Klíč objevil těsně před přestávkou Starý, který se prezentoval výstavní trefou z pětadvaceti metrů. Druhý poločas se už odehrál zcela v naší režii. Zápas jsme zakončili utěšenou střelou Špidlena snad ze třiceti metrů. Dlouhý výlet jsme si užili. Kluci bez možnosti střídání zanechali na hřišti výborný dojem. Pochvala patří bez rozdílu všem.“

Tuněchody - Pardubičky 0:3 (0:1). Branky: Jandera, T. Svoboda, Krejčí.
Stanislav Procházka, asistent Pardubiček: „Utkání na vzorně připraveném hřišti jsme nezačali zcela ideálně a domácí byli v prvních minutách lepší. Postupně jsme hru vyrovnali a začali jsme si vytvářet šance. Jednu z nich proměnil Jandera a poslal nás do jednogólového vedení. Další příležitosti jsme ale neproměnili a nakonec to mohlo být 1:1. Podržel nás opět brankář. Ve druhém poločase to byl spíše boj mezi vápny. Do té doby, než nás poslal do dvougólového vedení Tomáš Svoboda . Domácí ještě jednou zahrozili , ovšem další skvělý zákrok brankáře, nedovolil korekci. Poté jsme podnikli rychlý průnik Krejčím, z něhož rezultovala a následný vlastní branka. Vítězství 3:0 je poměrně jednoznačné , ale samo utkání tak jednoznačné nebylo. Chybí nám lehkost z úvodu sezony a vázne i organizace hry. Především v obraně. Přesto jsme dvakrát odehráli utkání z nulou.“

Vysoké Mýto B - Přelouč 3:3 (2:2), pen. 3:4. Branky: Kouřil 2, Škeřík - Chaloupský 2, Březina.
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Hned podle soupisky domácích jsem usoudil, že to nebude jednoduchý zápas. Patrně chtěli za každou cenu vyhrát, a tak se na to hráčsky připravili. Opravdu jsme tentokrát zvládli zápas se štěstím. Soupeř byl po většinu lepším týmem. Sice jsme se ujali vedení, nicméně mýto kontrovalo a poté se přes nás přehouplo. Od třicáté minuty jsme přidali a podařilo dorovnat stav. Ve stejném duchu jsme chtěli pokračovat po přestávce, jenže Mýto nám to nedovolilo. Znovu se dostali do plusu a kráčeli k vítězství. My jsme prostřídali a změny nám šly k duhu. V poslední čtvrthodině se domácí zbytečně stáhli a my šturmovali za vyrovnáním. Čtyři minuty bylo naše úsilí přetaveno v gól. A penalty má Šutovec rád… Tyto dva body jsou vzhledem k síle soupeře pro nás velmi cenné.“

Zámrsk - Horní Ředice 0:5 (0:3). Branky: Dědič, Klír, Völkl, Dujsík, Ručka z pen.
Petr Kopa, hrající asistent Horních Ředic: „Očekávali jsme velmi těžký zápas. Už od první minuty bylo jasné, že se bude hrát tvrdý a důrazný fotbal. Podařilo se nám dát rychlý gól a domácí ještě více přitvrdili. My jsme však ještě do poločasu využili další dvě šance a tak jsme s uspokojivým náskokem zamířili do kabin. Ve druhé půli nám dalším gólem skvěle hrající Jirka Dujsík navýšil náskok a vše dovršila penalta v poslední minutě, kterou úspěšně proměnila naše nová posila Dan Ručka. Za dobrý a bojovný výkon chválíme celý tým.“

Další výsledky:
Načešice - Ústí nad Orlicí B 5:1 (3:1). Branky: Tlapák 2, F. Jirásek, Mládek, D. Jirásek - Chalupník.
Letohrad B - Polička 1:2 (0:1). Branky: Černohous - Navrátil 2.

I. B třída, skupina A - 7. kolo

Libišany - Řečany n. L. 8:1 (3:1). Branky: Machala 3, Kaufman 2, Bukač 2 (1 z pen.), Jelínek - Hostinský z pen.
Petr Kuric, hrající předseda Libišan: „Do zápasu jsme vstoupili výborně, už ve třetí minutě skóroval Kaufman. Stejný hráč připravil po průniku druhý gól pro Jelínka. Hosté však snížili po přesném zásahu z pokutového kopu. Pro klid do kabiny bylo důležité, že ještě do poločasu zvýšil naše vedení Bukač. Druhý poločas se hrál už jen na jednu bránu. Po změně stran se trefil ještě z penalty Bukač a Ve druhém poločase se ještě trefil z Bukač. Střídání vyšlo Machalovi, který během čtvrthodiny stihl hattrick. Gólové hody, jak otevřel, tak i uzavřel v samotném závěru Kaufman. Všichni kluci zaslouží pochvalu za chuť hrát i za rozhodnutého stavu.“
Ladislav Chára, hrající trenér Řečan nad Labem: „Výsledek vypadá hrozivě. Bohužel jsme hned v úvodu po naší hrubé netaktické chybě inkasovali z první akce soupeře a o rázu utkání bylo rozhodnuto. Pak jsme se snažili zápas trochu zdramatizovat, ovšem sráželi nás hloupé chyby, které soupeř nekompromisně trestal.“

Skuteč - St. Mateřov 2:1 (2:1). Branky: Pavliš 2 - T. Holek.
Ladislav Vašíček, trenér Starého Mateřova: „Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned po několika vteřinách orazítkoval Kovařík břevno. Ve druhé minutě jsme se již ujali vedení, kdy po rohu Prause skóroval výborně hrající T. Holek. Druhý gól měl na kopačce Fenyk, ale těsně minul. Domácí vyrovnali po naší individuální chybě a od té doby se hrál vyrovnaný zápas. Skuteč dokonala obrat těsně před přestávkou po naší nedůslednosti.. My můžeme jen litovat toho, že jsme po přestávce neproměnili vyložené šance. Když jsme vrhli všechny síly do útoku, tak domácí měli dvě loženky, ale ty zlikvidoval výborně chytající Buňka.“

Rozhovice - Lázně Bohdaneč 0:4 (0:4). Branky: Jan Uhlíř 2, Flekr, Jakub Uhlíř.
Jan Uhlíř, trenér Lázní Bohdaneč: „Konečně jsme vyrazili k utkání v téměř v plném počtu. Stále ale bez čtyř hráčů, za to se dvěma novými tvářemi. Nejen oba novicové, ale celý tým podali kvalitní výkon. Tomu dopomohla možnost nastoupit v ofenzivnějším rozestavení. I přes dobrý výsledek ale bylo patrné, že jsou herní situace na kterých je potřeba stále pracovat…“

Nasavrky - Horní Jelení 2:5 (2:3). Branky: F. Dostál, Soudek - Michálek, Cach, Kaňkovský, Zerzan, Šimek.
Rostislav Kchop, trenér Horního Jelení: „Troufám si tvrdit, že i přes prohru nebyly Nasavrky horší a výsledek je pro ně krutý. Vypracovaly si spoustu šancí, minimálně na zdramatizování zápasu, ale na rozdíl od nás je neproměňovaly. Hrálo se, i přes nepříznivé počasí, na slušně připraveném trávníku. Zápas byl spíše o bojovnosti a nasazení, i proto jsme rádi, že jsme ho zvládli. Domácí rozhodně nepatří na chvost tabulky. Chválím své svěřence za bojovné srdíčko.“

Dobříkov - Choltice 2:1 (1:1). Branky: Svatoň, Karela - L. Mach.
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Vedli jsme a vypadalo to dobře. Soupeř měl sice výškovou převahu, ovšem spoléhal se jen na nakopávání míčů. Bohužel jsme nevydrželi až do přestávky. Kolem čtyřicáté minuty jsme si srazili do sítě prudký centr. V tomto momentě nám vůbec nepomohlo počasí, protože po celé utkání pršelo a míč v ten moment nabral rychlejší skluz. Rozhodnutí přinesla situace, kdy náš stoper čistě vypíchl míč, ovšem byl nařízen trestný kop. Ten jsme sice odvrátili na roh, ovšem z něho inkasovali. Náš obránce podklouzl a jejich kanonýr se nemýlil. Potom jsme vrhli všechny síly do útoku. Vzadu jsme hráli na tři, nicméně největší příležitost jsme si vypracovali až v nastavení. Hlavička našeho hráče, který se v těchto případech nemýlí, však letěla těsně mimo.“

Stolany - Sruby 7:4 (3:1). Branky: Polívka 4, Novotný 2, Meduna - Svatoš 2, Gerčák, Pirkl.
Proseč - Prosetín 2:5 (1:2). Branky: Klíma 2 (1 z pen.) - Remeš 3, F. Šafránek, Novotný.

I. B třída, skupina B - 7. kolo

Janov - Řetová 5:0 (2:0). Branky: Boháček 2 (1 z pen.), Pirkl, vlastní, Bureš.
Libchavy - FC Jiskra 2008 6:2 (3:1).
Branky: Ďuriš 2, Žídek 2, Vrána, Karpíšek - J. Ježek, Dušek.
Sloupnice - Dolní Újezd B 2:1 (2:0). Branky: Rozlívka, Vera - Šplíchal ml.
Semanín - Moravská Třebová B 2:0 (1:0). Branky: Mazal, Dvořák.
Žichlínek - Opatovec 3:2 (1:2). Branky: Zahradník, Mizerák, Vaculík - vlastní (Valenta), Merkuda.
Tatenice - Lanškroun B 7:2 (4:1). Branky: Kristek 2, Knápek 2 (1 z pen.), D. Tareš, O. Tareš, Kyselo - Petruň, Stasiowski.
Jablonné n. O. - Pomezí 1:4 (0:2).
Branky: vlastní (Jožák) - Vaško 2, Tauber 2.

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 8 500 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Šička, krejčí/krejčová. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce Pardubice. , Nástup možný IHNED dle dohody. , Pracovní úvazek zkrácený - maximálně 30 hodin týdně. , Náplň práce:, o Šití hraček, dekorativních předmětů, opravy oděvů, o Střihačské práce, o Práce na šicích, vyšívacích stojích, overlocku apod., Požadujeme: , o Minimálně střední odborné vzdělání, nebo odborné s maturitou, o Praxe v oboru , o Pečlivost, kreativita, samostatnost, Informace k pracovním podmínkám: , o Možnost práce na zkrácený úvazek, o Vhodné pro OZP, o Termín nástupu ihned nebo dle dohody, o Místo výkonu Pardubice, Zaměstnanecké výhody: sick days, prodloužení pracovní smlouvy, odměny, sleva na výrobky, práce v malém kolektivu , , , Životopis zasílat na e-mail: cizkova@cedrops.cz nebo osobně na adrese zaměstnavatele.. Pracoviště: Cedr pardubice o.p.s., Jana Palacha, č.p. 324, 530 02 Pardubice 2. Informace: Věra Čížková, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 23 000 Kč Zubní lékaři bez specializace Zubní lékař/ka bez specialzace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce Chvaletice, Měsíční plat od 23000,- Kč. , Zaměstnanecké výhody: benefity, První kontakt telefonicky (po 17. hodině) nebo e-mailem.. Pracoviště: Jualdent s.r.o. - pracoviště chvaletice, K Elektrárně, č.p. 227, 533 12 Chvaletice. Informace: Alina Shmal, +420 737 978 545. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 40 000 Kč Zubní lékaři bez specializace Zubní lékař/ka bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do zavedené ordinace v Horním Jelení přijmeme svědomité stomatology. , Používáme kvalitní moderní vybavení a materiály. , Možnost vysokého výdělku a zaměstnaneckých benefitů. , První kontakt emailem na adrese filip.pekarek@seznam.cz. Pracoviště: Mudr. marcel pekárek - stomatologická s.r.o. - pracoviště horní jelení, náměstí Komenského, č.p. 73, 533 74 Horní Jelení. Informace: Filip Pekárek, . Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 40 000 Kč Zubní lékaři bez specializace Zubní lékař/ka bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce Pardubice. , Místo je vhodné i pro absolventy, praxe v oboru výhodou. , První kontakt emailem na adrese filip.pekarek@seznam.cz. Pracoviště: Mudr. marcel pekárek - stomatologická s.r.o. - pracoviště, Lidmily Malé, č.p. 656, 530 12 Pardubice 12. Informace: Filip Pekárek, +420 725 047 342.