Choltice – L. Bohdaneč 1:2
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Zápas klidně mohl skončit 5:5. Obě mužstva si totiž vytvořila značné množství šancí, která však zahazovala. Hosté byli o jeden gól přesnější, a tak vyhráli. My jsme měli výborný vstup do zápasu. Tedy co se herní stránky týče. Patnáct minut jsme soupeře mleli, ovšem bez efektu. Pak se hra vyrovnala a Bohdaneč nám ukázala, jak se střílí branky. Prakticky hned po přestávce jsme prosadili také my, bohužel to bylo naše poslední slovo. Při druhém gólu v naší síti jsme si nepokryli autové vhazování. Potom jsme hru otevřeli a hosté měli možnost navýšit skóre. Rozhodli jsme pro hru na tři útočníky, bušili jsme do nich, ale netrefili jsme ani prázdnou bránu…“
Tomáš Jupa, sekretář, Lázní Bohdaneč: „V úvodu nás soupeř zatlačil, ale z několika tutovek nevytěžil nic. S přibývajícími minutami jsme se probrali, srovnali hru a hrál se celkem pohledný fotbal. Góly ale i přes množství šancí nepřicházely. Až to na sebe vzal Filip Uhlíř, který napřáhl z dálky. Pak už jsme hráli náš fotbal a soupeře do ničeho nepouštěli. Jenže přišel konec poločasu, nepochopitelný zkrat Baldrycha, červená karta a najednou bylo všechno jinak. Místo tlaku a útočení jsme museli přeskupit řady a vsadit na pevnou defenzivu a rychlé brejky. Domácí využili našeho otřesení a rychle srovnali. Naštěstí se nám podařilo jít opět do vedení a vynikajícím kolektivním a obětavým výkonem vybojovat velmi cenné tři body.“

Dobříkov – Řečany 0:2
Ladislav Chára, hrající trenér Řečan nad Labem: „Zápas se nám vydařil výborně po taktické stránce. A když jsme k tomu přidali i góly bylo zaděláno na úspěch. Paradoxem byla skutečnost, když posledních deset minut soupeř hrál o deseti, tak si vytvořil jedinou svoji šanci. Tu však skvěle chytil Cinca. Kluci poctivě makali a odměnou jim bylo cenné vítězství.“

Nasavrky – St. Mateřov 2:2penalty 4:2
Ladislav Vašíček, trenér Starého Mateřova: „První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý. Chyběl nám pohyb, kazili jsme jednoduché přihrávky. Po zvýšení hlasu v kabině jsme do druhé půle vstoupili aktivně a byli jsme lepším týmem. Jen nás trápilo neproměňování vyložených šancí.“

Horní Jelení – Prosetín 5:0
Rostislav Kchop, trenér Horního Jelení: „Ač to výsledek nenaznačuje, potkali jsme silného protivníka. Prosetín byl výborně fyzicky připravený a v poli zdatným soupeřem. Navíc se ani za rozhodnutého stavu nevzdával a hrál až do poslední minuty. Nám pomohl úvod, kdy jsme po sedmi minutách vedli 2:0 a mohli jsme hrát v klidu. Pak zvýšili obrátky hosté a byli aktivnější. Posléze jsme ale do přestávky ještě skóre navýšili na 4:0. Druhý poločas jsme se již nikam nehnali. Soupeř se snažil, ale narážel na naši obranu, která kromě závěrečné pětiminutovky pracovala v podstatě bez chyby. Za zmínku stojí výstavní trefa Tomáše Jedličky o tyč, která uzavřela skóre. V samém závěru zlikvidoval Jozl hned tři šance hostí. Chválím celý tým.“

Proseč – Libišany 3:0
Petr Kuric, hrající předseda Libišan: „Po dvou hrubkách v naší defenzivě jsme nabídli domácím dvoubrankové vedení. A ztrátu už se nám nepodařilo zlikvidovat. Šance jsme si sice vytvořili, ale nakládali jsme s nimi lehkovážně. Soupeř se na nás výborně připravil. Dobře bránil, byl důraznější a měl větší vůli po vítězství.“