První poločas měl jasného šéfa. Rohovládova Bělá byla více na míči, čímž si vytvořila i více šancí. Ty vyústily v dvě branky. Nejprve se v jedenácté minutě po křižné nahrávce uvolnil Pitter, který zakončoval téměř do prázdné brány. Na druhou trefu se taktéž dlouho nečekalo. Tu vsítil po škrumáži v pokutovém území Nepivoda.

Zápas ovlivnila červená karta. Tu si vysloužil strážce tří tyčí z Luže. Po hrubce obrany hostí se dostal k úniku hráč domácích a brankaři nezbývalo nic jiného než ho zastavit nedovoleným zákrokem. Vyloučení a penalta, smrtelná kombinace. Mezi tři tyče zamířil náhradní golman, který penaltu s chladnou hlavou zlikvidoval.

V druhém poločase si domácí v úvodu opět vytvářeli zajímavé příležitosti a mohli skóre navýšit. Otěže ale v druhé polovině převzali hráči Luže. Nesmířili se s prohrou a začali se tlačit do zadních řad Rohovládovy Bělé. To vyústilo v penaltu, kterou si vzal na starost, nová akvizice, Radouš, který zkušeně proměnil. To bylo ale to poslední co si Luže vypracovala a domáci si tak připsali první body do tabulky krajského přeboru. Na Luži aktuálně ztráci jeden bod.

SESTŘIH UTKÁNÍ:

| Video: Youtube