Načítám tabulku ...

Přelouč - Lanškroun 1:2 (1:1)

Leoš Cirkl (trenér Přelouče): "Domácí zápas s Lanškrounem nám nevyšel dle představ. Hosté vstoupili do utkání lépe, byli více na míči a ukazovali, že právem okupují vršek tabulky. Nám se nedařila kombinace a v samotném střetnutí jsme si moc šancí nevytvořili. Dokázali jsme ještě vyrovnat, když se prosadil Čada, ale v závěru hosté přidali druhou a rozhodující trefu. Z prohry se musíme rychle oklepat a příště předvést lepší výkon."

Holice - Vysoké Mýto B 3:0 (1:0)

Zdeněk Nývlt (vedoucí týmu Holic): "V průběhu celého zápasu jsme byli víc na míči a i přes pozornou obranu soupeře jsme si vytvářeli šance, které jsme ale nepromněňovali. Důležitý byl gól do šatny. V závěru hosté hru trochu otevřeli a my zužitkovali dvě brejkové situace."

Litomyšl - Pardubičky 3:1 (1:0)

Luboš Pilař (trenér Pardubiček): "Do utkání jsme vstoupili dobře a celý první poločas se odehrával podle našich představ, až na jednu výjimku, kdy rozhodla, pro mě z nepochopitelneho důvodu, individuální chyba, která dá se řict, že rozhodla zápas. Na začátku druhého poločasu jsme inkasovali dva slepené góly a bylo po zápase."

Libišany - Moravany 4:0 (1:0)

Petr Šmeral (trenér Libišan): "Zápas probíhal poměrně v poklidu. Hosté vůbec nepůsobili odevzdaným dojmem. Rozhodl druhý gól, který pak předurčil zbytek zápasu. Jsem rád, že jsme náročný program zvládli na jedničku."

Choceň - Horní Ředice 3:2 (2:1)

Petr Rydval (trenér Horních Ředic): "První poločas jsme měli ještě v hlavách, že jsme vyhráli přebor a domácí dali dva góly. Po změně stran už jsme dominovali, ale výsledek jsme neotočili. Domácí bojovali a výhru si zasloužili."

Heřmanův Městec - Lázně Bohdaneč 0:2 (0:0)

Tomáš Jupa (vedoucí týmu Lázní Bohdaneč): "I když jsme byli lepším týmem, vítězství se nerodilo vůbec lehce. Dlouho jsme nemohli najít recept na pevnou obranu domácích. Až to na sebe vzal Hundák a poslal nás do vedení. Pak sice přišla, po nešťastném zásahu, červená karta, ale i v deseti jsme hráli dobrý fotbal a dokonce v samotném závěru pojistili cenné vítězství."

Další výsledky: Libišany - Moravany 4:0 (1:0).