Soutěži zatím podle očekávání kralují Horní Ředice, které jsou jetím stále neporaženým celkem krajského přeboru a svoji pozici si ještě více upevnily, když ve svůj prospěch obrátily nepříznivě se vyvíjející magnet proti Libišanům. Teď na ně čeká další „zkouška ohněm“, nastoupí ve Svitavách, tedy na hřišti mužstva, které na domácím hřišti body neztrácí a na podzim je ve svém hájemství zatím stoprocentní.

K útoku na nejvyšší místa zatroubili lanškrounští fotbalisté, jimž první polovina podzimu vyšla možná nad vlastní očekávání a do souboji s Lázněmi Bohdaneč půjdou, marná sláva, coby favorité. A je otázkou, jak si s touto rolí poradí. Dalším atraktivním střetem v rámci svátečního kola je rozhodně duel mezi litomyšlskou Jiskrou a Libišany, tedy dvou celků, které by rády napravily víkendové těsné nezdary.

Dva týmy ještě neokusily radost z výhry a nabízí se jim další možnosti: Moravanům v duelu s Vysokým Mýtem B a Přelouči proti Prosetínu.

Tlapnet krajský přebor Pardubického kraje – 1. kolo (čtvrtek 28. září, 16.30): Litomyšl – Libišany, Svitavy – Horní Ředice, Lanškroun – Lázně Bohdaneč, Moravany – Vysoké Mýto B, Choceň – Heřmanův Městec, Pardubičky – Prosetín, Holice – Třemošnice, Přelouč – Česká Třebová.


Načítám tabulku ...