Okresní přebor

Hrálo se ve stejný čas. Karty před zápasy posledního kola okresního přeboru byly rozdány jasně. S více trumfy hrály Pardubičky. Při lepších vzájemných zápasech jim totiž stačila i remíza. Jenže stará fotbalová pravda hovoří, že na plichtu se hrát nedá. Lépe řečeno, nesmí.

Plamének naděje doutnal sezemickým fotbalistům hodně dlouho. Navíc se pořádně rozhořel, když U Borku polil domácí Vodák. Šest minut po pauze. To už mančaft od Loučné bezpečně vedl o dvě branky. Jenže Pardubičky vyrovnaly v 57. minutě z penalty Bobkem a obrat dokonal za dalších dvacet minut Müller. Sezemice nepolevily a svoji porci zdvojnásobily. Nic jim to však nebylo platné.

Třetí příčku obsadil Srch, který v hokejovém utkání zdolal poslední Dražkovice. Přesto po utkání pil tak lehce na žal. Vždyť k dosažení magické hranice sté vstřelené branky mu chyběla jediná!

Vůbec v závěrečném dějství si většina týmů nedělala hlavu s nějakým bráněním. Křičeň nasázela sestupujícímu Starému Mateřovu osm gólů. Ostřešany se rozloučily s přeborem sedmičkou do sítě Rohoznice. Nefalšovaná přestřelka byla k vidění v duelu Dřítečí s Rovní. Domácí zvrátili stav z 1:3 na 5:3.

Oproti všem divokým výsledkům vyzní tři góly při jednobrankovém vítězství Chvojence nad Mikulovicemi jako nic…

Tabulku střelců okresního přeboru zcela ovládl van Basten ze Sezemic. Radek Bukač vysázel do sítí soupeřů devětatřicet branek. Druhý skončil „hokejista“ ze Srchu Tomáš Rolinek se šestadvaceti zářezy. Třetí Filip Krejčí z béčka Pardubiček rozvlnil síť v jednadvaceti případech.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

III. třída

Poslední otazník. Kdo doprovodí bohdanečskou rezervu, která se ani neobtěžovala dorazit k mistrovskému utkání do Horních Ředic a Choltice B, ty se naopak rozloučily se třetí třídou výhrou, do nejnižší soutěže. Ve svých rukou měl osud rezervní tým Opatovic. Ostřetín už totiž vyčerpal svůj počet zápasů. Před závěrečným kolem na něj ztrácel dva body, takže musel zvítězit. Utkání se pro hráče od elektrárny v Přelovicích vyvíjelo více než slibně. Jenže o dvoubrankové vedení přišli po dvou proměněných penaltách domácího béčka. Staněk zachoval pevné nervy ve 39. minutě i v samotném závěru.

Pokutový kop v devadesáté minutě přinesl rozuzlení bitvy dvou postupujících mužstev do okresního přeboru. Dašice nad Býští dvakrát vedly, ale tečku za šlágrem udělal Cink, který se tváří v tvář gólmanovi nemýlil. Domácí tak udrželi neporazitelnost v celém ročníku.

Na poslední díl neobvyklou bezbrankovou remízou se rozešly Staré Hradiště a Nemošice. Naopak nejvíce gólů sypaly Valy. Třetí celek konečné tabulky nadělil Jaroslavi pět kousků.

Kanonýrem třetí třídy se stal Libor Švadlenka. Konta protivníků zatížil hned jednačtyřiceti brankami.


Načítám výsledky ...

Zápas Horní Ředice B - Lázně Bohdaneč B bude kontumován 3:0 ve prospěch domácích.


Načítám tabulku ...