Ve vítězné euforii pokračují fotbalisté Újezdu po zisku trofeje v soutěži Pohár předsedy OFS Pardubice si vyšlápli venku na Mikulovice. Holické béčko se rehabilitovalo za ostudný výkon v Křičeni, když na kopytech rozneslo Dříteč. Dva zápasy v týdnu zvládl Chvojenec. Úplně nastejno, jen s tím rozdílem, že jeden hrál doma a druhý venku. Nejdříve v dohrávce porazil 3:2 Ostřešany, kterým zpečetil osud a o víkendu stejným poměrem zvítězil na hřišti v Rohoznici. Ta si naopak čutla da balonu po čtrnácti dnech, když se v minulém kole k utkání nedostavila. V souboji ještě nedávno ohrožených Křičeň výsledkově dominovala na travníku v Rovni.

Finále Poháru předsedy OFS Pardubice zvládl vítězně Újezd (v červeném). Těsně pod vrcholem zůstala stát Býšť.
Újezd se na ligovém pažitu dotkl fotbalového nebe. Ve finále poháru přebil Býšť

Ve šlágru kola se Sezemice střetly se Srchem. Došlo na souboj stále nabitých pušek. V jejich případě lze dodat, že opakujících pušek. Domácí Radek Bukač nastřádal v letošní sezoně již 38 branek, včetně jedné víkendové. Tomáš Rolinek vsítil v letošní sezoně 26 gólů. Háček je v tom, že zatímco prvně jmenovaný byl profesionálním fotbalistou (Bánská Bystrica, Viktoria Žižkov), tak "Rolas" se živil hokejem. Proslavil se jako kapitán mistrů světa v roce 2010 a také duše pardubického Dynama.

Poslední kolo musí vyřešit už pouze jedinou záhadu. Posunou se do krajské I. B třídy Pardubičky, nebo Sezemice. Lídr přeboru hostí doma holickou rezervu, zatímco jejich poslední stopař míří na pažit roztančeného Újezdu.