Tak už to řádí i v okresním přeboru. Sedmé kolo narušila koronavirová nákaza. Z osmi zápasů se neuskutečnily dva. Na druhou stranu, co by za to dala hokejová extraliga, kde se v neděli ze sedmi hrál jediný…

Čínský virus ovlivnil aktéry utkání Rohoznice vs. Mikulovice a již podruhé vysunul drápy v Křičeni, která se měla ukázat ve Starém Mateřově.

Jinde se naštěstí hrálo. K velkému obratu došlo v Bukovce. Moravanská rezerva byla v první půli lepší a po zásluze vedla. Domácí udeřili po hodině hry, a to hned dvakrát. Utkání pak bylo až do závěru na vážkách. Poslední slovo měla Bukovka.

Dříteč přivítala Újezd a povedl se jí husarský kousek. Ve 35. minutě totiž Vrážel uhasil nebezpečí za cenu druhé žluté karty. Domácí si ale s hrou v oslabení hlavu nelámali. Soupeře nalomil Novák a ne často vídanou věc, dvě branky v početní nevýhodě, vyslal stejný hráč o chvíli na světlo světa.

Po první výhře už prahla Roveň. Jenže nováček z Opatovic není žádné ořezávátko. Chytrou taktikou, kdy nechal protivníka hrát a vyrážel ke smrtícím brejkům, vydobyl další tři body.

Domácí byli herně lepší, ale přeloučské béčko jim udělilo lekci z produktivity. Hráčem zápasu se stal gólman hostí, který zlikvidoval několik jasných šancí nemošických borců.

Přelovice byly při chuti. Na Sezemice vlétly a po dvaceti minutách vedly 4:0. Nakonec nasázeli soupeři sedm branek a to ještě mohli být hosté rádi. Domácí si vypracovali šancí na tři zápasy. Naopak sezemický obětní beránek obě své příležitosti využil.

Zbývající oddíl žádná fakta utkání nenahlásil.

7. KOLO

Starý Mateřov – Křičeň nehráno

Utkání bylo odloženo z důvodu karanténních opatření.

Dříteč – Újezd 2:0

Fakta – branky: 66. a 72. Novák. Rozhodčí: Šebetka. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (35. Vrážel). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Dříteč: Frinta – Štěpán, Vrážel, Pluhař, Musil, Karhan, Daněk, Hajcman, Novák, Klofanda, Balog. Střídali: Hausner, Hruša, Černohorský, Pečinka. Újezd: Hývl – M. Rozsévač, Chlumecký, Doležal, Sobotka, J. Rozsévač, Vohralík, Jiří Petříček, Jakub Petříček, Mindek, Homba. Střídali: Huňáček, Boura.

Rohoznice – Mikulovice nehráno

Nemošice – Přelouč B 0:2

Fakta – branky: 53. Semelka, 68. Dlask. Rozhodčí: Balog. ŽK: 3:4. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Nemošice: Dörf – Bednář (64. Paštyka), Němec, Vlasák (58. Antonijevič), Hellinger (75. Vávra), Kyral, Vaculík, Čejka, Nevřala, Rydval (71. Danyliuk), Vratišovský (58. Novotný). Přelouč B: Sirůček – Hudec, Martin Beránek, Kačírek, Pištora, Forman, Novotný (41. Semelka), Štainer, Milan Beránek (68. Cápay), Dlask.

Bukovka – Moravany B 3:1

Fakta – branky: 60. a 88. Abbrent, 58. Kouba – 20. Semerád. Rozhodčí: Nekvapil. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Bukovka: Koudela – Jánský, Dobrovolný, Rež, Vondrouš – Novotný, Branský, Jičínský, Frosch (75. Snášel) – Abbrent, Kouba Moravany B: Metelka – Kakrda, Švadlenka, Kubík (81. Kopták), Dlouhý (77. Fibikar) – Mikan, Bakeš, Semerád (46. Kulhánek), Fliger – Hermann (61. Smejkal), Janatka.

Roveň – Opatovice n. L. 2:4

Fakta – branky: 36. Machatý, 47. Pekárek – 27. a 68. J. Richter, 3. Hanovec, 43. Zelinka. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 1:3. Roveň: Baláš – T. Krpata, Mile, Machatý, Hofman, Melc, Pekárek, Kašpar, J. Shejbal, J. Krpata, Král. Střídali: R. Shejbal, Johanides, Marek Šándor, Michal Šándor. Opatovice nad Labem: Václavek – Hladík, J. Richter, Hanovec, Duha, R. Richter, Jičínský, Lexman, Perůžek, Morávek, Zelinka. Střídali: Šafranko, Vacek, Blažek.

Přelovice – Sezemice 7:2

Fakta – branky: 12. a 19. Klas, 4. Born, 8. Šprync, 39. Čada, 62. Karela, 83. Středa z penalty – 22. Kmetík, 58. Lát. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 5:1. Přelovice: Marek – Staněk, Středa, Kaderka (66. Vrzal), Šprinc – Šprync (78. Bidlo), Čada, Urbanec, Řehák (46. Blažek) – Born, Klas. Sezemice: Polišenský – Vích, Horák, Fous (49. Veselý), Valenta – P. Holeček (85. Andr), T. Holeček, Lát, Kmetík – Štorek (29. Řehák), Knaute.

Chvojenec – Ostřešany 5:0

Fakta – branky: 11., 17. a 47. Ehl, 22. Vrátil, 88. Dominik Nechvíle. Rozhodčí: Dittrich. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Chvojenec: Blažek – Skutil, Richter, Centner, Černý, Daniel Nechvíle, Zbudil, Stárek, Vátil, Vach, Ehl. Střídali: Dominik Nechvíle, Burkovič, Moravec, Kubík. Ostřešany: Dufek – Havlíček, Čásenský, Pokorný, Lazaridis, Vilím, Moravec, Křivka, Maliňák, Půlpán, Krigovský. Střídali: Hrubeš, Jeníček, Nekut , Sekyrka.

Načítám tabulku …

VILÉM III. TŘÍDA

6. KOLO: Dražkovice – Dašice 0:6 (0:1), J. Vajer a Paus po 2, Buchtele, Žatecký. St. Hradiště – Selmice 4:1 (1:1), Kaštánek 2, Večeřílek, vlastní – Hochman. Torpedo – Valy 2:0 (1:0), Meduna, Kmoníček. L. Bohdaneč B – Mnětice 1:5 (1:3), Tomášek – Moravec 2, Závorka, Eliáš, Tláskal z pen. R. Bělá B – Ostřetín 7:1 (4:1), Kmoníček 3 (1 z pen.), Kuta 2, Boháček, Kosinka – Liška. Jaroslav – Tetov 1:1 (0:1), S. Trunec – Novotný. Holice B – Pardubičky B 3:3 (1:3), Kopřiva 2, Nývlt – Kříž, Brus, Hátle.

IV. TŘÍDA HOLICKO

6. KOLO: Veliny – Starý Mateřov B 3:1 (1:1), Faltys, Trojan, Racek – Vašíček. Opatovice B – Litětiny 3:2 (2:1), Novák, Hátle, Křovák – T. Komárek 2. Dašice B – Lány n. D. 0:5 (0:0), Mareš 2, Ptáček, Bystroň, Matyáš Vašíček z pen. Dolany – Vys. Chvojno 1:1 (0:1), Ťopek – Čefelín. Býšť – Slovany Pce 6:4 (2:3), Jirásek 4, Kroupa z pen., Střeleček – Voňka 2, Procházka, Reyes Rojo. Dříteč B – Horní Ředice B 2:7 (1:6), P. Vondrouš, T. Vondrouš – Graur a Hrubý po 2, Šolta, Fliger, vlastní. Popkovice – Paramo odloženo na 21.11.

IV. TŘÍDA PŘELOUČSKO

6. KOLO: Jankovice – Újezd B 4:4 (2:3), Svoboda a Vinarčík po 2 – Hladík, Vaněk, Kopáč, Svoboda z pen. Kojice – Přelouč C 1:0 (1:0), Janák. Zdechovice – St. Čívice 5:1 (1:1), Molnár 3 (dvě z pen.), Josif, Kalina – Málek z pen. Řečany B – Přelovice B 6:2 (4:1), Tichý 3, Kalina, Novotný, Hrbek – Karela, Staněk. Semín – Srch B 5:0 (2:0), Hanuš, J. Vokál, Vojáček, L. Slabý, Král. Choltice B – Tetov B 2:1 (0:1), Brožek 2 – Benjač. St. Ždánice – Rybitví 0:0.