Nikdo takový se nenašel. V předposledním kole fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku získal jediný hráč šestnáct bodů. Osm trefených zápasů dovedlo MARTINA MAREČKA dílčímu vavřínu. Ten celkový má dosah Jaromír Pýcha. Před svými pronásledovateli má už dvanáctibodový náskok. A při jeho zkušenostech se dá říci, že o titulu je jasno. Kde ale vůbec není jasno, je v soutěži tříčlenných týmů. Tam se totiž Mikanovi a Pýchovi dělí o první příčku.

VÝSLEDKY 12. KOLA

1.  Živanice – Ústí nad Orlicí⋌1  (2:1)

2. Pardubice B – Slatiňany⋌2  (1:2)

3. Holice – Česká Třebová⋌2  (1:4)

4. Dolní Újezd – Moravany⋌2  (2:3)

5. Přelouč – Polička⋌2  (0:1)

6. Libišany – Horní Jelení⋌1  (5:1)

7. Řečany n. L. – Choltice⋌1  (1:0)

8. Starý Mateřov – Prosetín⋌2  (2:7)

9. Rohoznice – Staré Hradiště⋌1  (2:1)

10.Přelouč B – Sezemice⋌1  (2:1)

Supertrefa: 39 branek

Za vítěze desátého kola Jaroslava Švihovce převzal cenu Vladimír Škoda.

JEDNOTLIVCI PO 12. KOLE

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 13 129

PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 10 117

PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 13 114

PA0091 Marek Balínek, Pardubice 13 114

PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 8 112

PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 7 111

PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 7 111

PA0129 Aleš Mužík, Srch 13 108

PA0212 Luděk Horčička, Holice 10 108

PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 10 108

PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 10 108

PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 7 108

PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 7 108

PA0103 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 7 108

PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 13 105

PA0093 Marek Tichý, Pardubice 13 105

PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 10 105

PA0017 Milan Linha, Pardubice 10 105

PA0018 Petr Linha, Pardubice 10 105

PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 10 105

PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 7 105

PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 7 104

PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 7 104

PA0165 Milan Cimfl, Břehy 10 103

PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 13 102

PA0164 Martin Cimfl, Břehy 10 102

PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 10 102

PA0206 František Tomiška, Pardubice 10 102

PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 7 102

PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 7 102

PA0213 Aleš Horčička, Holice 7 102

PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 7 102

PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 102

PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 7 102

PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 4 102

PA0022 Petr Novotný, Pardubice 4 102

PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 10 100

PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 10 100

PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 10 100

PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 7 100

PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 13 99

PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 13 99

PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 99

PA0117 Jiří Pitra, Mentour 10 99

PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 10 99

PA0194 Petr Vorel, Veselí 10 99

PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 7 99

PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 7 99

PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 7 99

PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 7 99

PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 7 99

PA0174 Radek Balán, Škudly 4 99

PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 4 99

PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 13 98

PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 7 97

PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 97

PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 7 97

PA0116 Přemysl Pitra, Holice 13 96

PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 10 96

PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 10 96

PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 96

PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 10 96

PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 10 96

PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 7 96

PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 7 96

PA0161 Martin Malega, Pardubice 7 96

PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 7 96

PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 4 96

PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 4 96

PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 4 96

PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 4 96

PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 4 96

PA0189 Petr Kočí, Veselí 13 93

PA0131 Eva Marečková, Zminný 13 93

PA0081 Milan Bukač, Sezemice 10 93

PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 7 93

PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 7 93

PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 7 93

PA0134 Miroslav Šafář, Srch 4 93

PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 7 92

PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 7 91

PA0132 Martin Mareček, Zminný 16 90

PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 13 90

PA0191 Petra Horáková, Veselí 10 90

PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 10 90

PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 7 90

PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 7 90

PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 4 90

PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 4 90

PA0077 Petra Matúšů, Sezemice 4 90

PA0124 Terezia Roubinková, Skalica 1 90

PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 7 89

PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 0 89

PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour 10 87

PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 10 87

PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 10 87

PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 7 87

PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 7 87

PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 7 87

PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice u Holic 4 87

PA0112 Hana Kopová, Poběžovice u Holic 4 87

PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 4 87

PA0135 Libor Šafář, Srch 4 87

PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 4 87

PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 1 87

PA0190 Josef Dvořák, Veselí 2 85

PA0069 Josef Kroulík, Moravany 10 84

PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 10 84

PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 8 84

PA0158 Viky Kožený, Veselí 7 84

PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 7 84

PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 7 84

PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 7 84

PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 7 84

PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 1 84

PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 7 83

PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 4 83

PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 1 83

PA0186 Bamba Čermák, Dašice 0 83

PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 10 81

PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 10 81

PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 81

PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 10 81

PA0035 Jiří Michek, Pardubice 7 81

PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 7 81

PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 7 81

PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 7 81

PA0198 Miroslav Bříza, Valy 4 81

PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 4 81

PA0187 Jiří Marek, Pardubice 4 81

PA0003 Pavel Šimek, Dašice 4 81

PA0054 Marek Valenta, Pardubice 4 81

PA0038 Josef Linhart, Pardubice 10 80

PA0195 Václav Horák, Veselí 1 79

PA0123 Pavel Barvíř, Zlín 7 78

PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 7 78

PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 7 78

PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 7 78

PA0026 Václav Šimr, Kostěnice 7 78

PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 4 78

PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 4 78

PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 4 78

PA0051 František Kaplan, Moravany 1 78

PA0104 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 1 78

PA0141 Matěj Košťál, Pardubice -2 78

PA0138 Eva Sokolová, Pardubice -2 78

PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 4 77

PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 10 76

PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 7 76

PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 13 75

PA0084 Jan Kouřil, Pardubice 10 75

PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 10 75

PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 10 75

PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 7 75

PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice 4 75

PA0160 Andrea Kožená, Veselí 10 74

PA0220 Hana Machová, Pardubice 7 74

PA0184 Jiří Špaček, Dašice 0 74

PA0193 František Kutílek, Veselí 7 73

PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice 7 72

PA0155 Jan Šál, Veselí 7 72

PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 4 72

PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 1 72

PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 10 71

PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymburka 5 70

PA0031 Radek Paďour, Mentour 4 69

PA0115 František Topič, Dolní Ředice 4 69

PA0046 René Živný, Pardubice -2 69

PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka -5 69

PA0185 Pavel Čermák, Dašice 0 68

PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 5 67

PA0147 Ventil Slavík, Moravany 10 66

PA0107 Petra Bakešová, Pardubice 4 66

PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 4 66

PA0223 Lada Školníková, Pardubice 2 66

PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 1 66

PA0090 Monika Horáková, Pardubice -2 66

PA0089 Alena Knappeová, Pardubice -2 66

PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice -2 66

PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice -2 65

PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 13 63

PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice 10 63

PA0228 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 7 63

PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice 7 63

PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí 7 63

PA0142 Jan Košťál, Pardubice -2 63

PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 4 62

PA0037 M. Málek, Pardubice 1 60

PA0105 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 1 60

PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 1 60

PA0221 David Hamáček, Pardubice 1 59

PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 7 57

PA0175 Iva Balánová, Škudly -5 57

PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany 0 55

PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 0 55

PA0197 Masch , Veselí 7 54

PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 4 54

PA0167 Petra Balánová, Škudly 1 54

PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 4 51

PA0139 Lenka Králová, Pardubice 1 51

PA0229 Josef Dolek, Pardubice 4 50

PA0094 Tomáš Vorel, Choltice -2 48

PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany 7 45

PA0052 Jan Kubát, Pardubice 5 45

PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 0 45

PA0082 Michal Vorel, Choltice -2 44

PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 0 42

PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 0 42

PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 42

PA0156 Jana Šálová, Veselí 7 40

PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov -1 39

PA0106 Marie Moníková, Ráby 4 36

PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 0 33

PA0231 Dana Košťálová, Pardubice -2 33

PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 0 31

PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 28

PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 28

PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice 4 27

PA0188 Ondřej Ais, Veselí -2 27

PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 0 25

PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 0 24

PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 0 16

PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 16

PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 0 16

PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 16

PA0230 Květoslav Gregor, Pardubice 0 12

PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10

PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 8

PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7

PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 0 6

PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4

Jedenácté kolo ovládl Milan Shejbal st.

DRUŽSTVA PO 12. KOLE

Mařeny 39 333

Pýchovi – Roveň 39 333

Horčičkovi 24 318

Mikanovi 21 316

FK Pardubice A 30 315

MMM – 1 30 307

Indiáni 21 304

Fabka 69 27 303

Dukla 27 303

Zdravotníci 30 300

11. Olymp 24 297

AFK Ostřešany 27 296

Mimoni 21 291

VlaFiA 12 288

Druhej dech 21 288

Dragon 24 285

Titanic 30 285

Pytláci 21 285

North Star 33 282

LaPeLa 12 276

Slavia K. 15 276

SK Vehykl 21 273

Veselka 24 270

TPL 24 270

Veselí 2 25 268

Mára 36 267

Motyčkovi 18 262

JoJoJa 9 259

Barva 15 259

Dynamo 21 251

FC Koloděje 9 246

Bongo 27 245

Hojda Team 15 243

Sparta 11 21 243

Veselí 1 24 235

Václav 49 21 232

VS Team 33 228

Důchodci Ostrov Dašice 0 225

HaMaHa 12 216

Jaroslaváci -3 216

Veselí 3 12 211

Slovan 12 210

Balánovi 0 210

Královští Sokolové 3 207

Tatus 9 207

Zelináři -6 206

Plechy Team 30 201

Beksa -6 198

Bígl 21 175

Monk Team 12 129

Beranovi 0 117

D.K.G. 2 95

Červeno – bílý 0 72

Jednota 0 63

Dynamo 2 0 46