Vůbec v sobotu se hostitelé se svými protivníky absolutně nemazlili. Ve čtyřech duelech jim nasypali 27 branek.Ve Starém Mateřově si domácí střelci zápas užili, přesto by měli potrénovat samostatné nájezdy… Nemošický brankář Dufek zachránil svůj tým od dvojciferné pohromy.

Újezd rozhodl zápas dvěma góly na konci úvodní čtvrthodiny. Po přestávce Roveň na hru sice vyrovnala, ovšem na konci znovu řádili domácí. Ti navíc ještě mnoho dalších šancí neproměnili a třikrát orazítkovali konstrukci.

Divočina v derby. Opatovice ztrácely na Dříteč po první půli již tři góly. Její hráč se ale nechal zkraje druhé vyloučit a domácí převzali taktovku. Ještě jednou prohrávali, ale nakonec stanovil dělbu bodů Lexman.Ostřešany splnily roli favorita, ovšem na výhru se nadřely. Po vyrovnaném prvním poločase přitopily pod kotlem a hodině dvanácté se trefil z trestného kopu Vohradník.

Ostatní domácí kluby nic ze zápasů nenahlásily…

OKRESNÍ PŘEBOR

3. KOLO

Starý Mateřov – Nemošice 6:1

Fakta – branky: 15., 53. a 80. Žďára, 25. Tichý, 55. Nägele z penalty, 69. Jonáš – 85. Jovič. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Starý Mateřov: Skalický – Šťastný (70. D. Holek), T. Holek, Hajn (63. Suchánek), Kaválek (70. Hromádko) – Tichý, Nägele (80. Hamerský), Suchý, Kovařík (59. Jonáš), Hlaváček – Žďára. Nemošice: Dufek – Nevřala, Bednář, Vlasák, Řezníček (46. Jovič) – Kyral, Šimek, Němec, Paštyka – Hrnčíř, Vítek.

Chvojenec – Rohoznice 5:0

Fakta – branky: 13. a 87. Vrátil, 28. a 71. Vach, 15. Skutil. Rozhodčí: Sucharski. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 3:0. Chvojenec: M. Pavlíček – Černý, Centner, Richter, Kubík, Stárek, Vach, Zbudil, Skutil, Vrátil, Dom. Nechvíle. Střídali: J. Pavlíček, Moravec, Burkovič. Rohoznice: Junek – Skoupý, Šmaha, Metelka, Křenek – Fidler, Spěvák, Kršák, Školník – Ryšavý, Buchta. Střídali: Holanec, Dvořák.

Mikulovice – Moravany B 9:1

Fakta – branky: 28., 50., 60. a 76. Kříž, 5., 20., 41. Plesinger, 30. Štěpán, 70. Bříza – 65. Janatka. Rozhodčí: Mencl. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Poločas: 5:0. Mikulovice: Kodym – Svoboda (50. Hanzl), J. Vencl, Křivka, Václavek – Hyxa,T. Karlík (82.P. Vencl), Kříž, Štěpán, Nováček – Plesinger (56. Bříza). Moravany B: Metelka – Dostál, Kakrda, Kulhánek, Kopták – Švadlenka, Dlouhý, Fibikar, Janatka – Holeček, Herman.

Újezd – Roveň 7:0

Fakta – branky: 16., 29. a 79. Homba, 15. a 30. Jakub Petříček, 81. Chlumecký, 86. Vohralík. Rozhodčí: Rousek. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Poločas: 4:0. Újezd: Hývl – Doležal , Chlumecký, Jiří Petříček, Sobotka – Mindek, Jakub Petříček, Filip, J. Rozsévač – Homba, Vohralík. Střídali: Rusín, Huňáček. Roveň: Shejbal – Král, T. Krpata, Melc, Kopa – Mile, Hofman, J. Krpata, Johanides – Pekárek, Machatý. Střídali: Šándor, Roček.

Ostřešany – Bukovka 2:1

Fakta – branky: 20. Drbohlav, 90. Vohradník – 35. A. Branský. Rozhodčí: Šváb. Žluté karty: 2:2. Červená karta: 1:0 (90. Havelka). Diváků: 80. Poločas: 1:1. Ostřešany: Zahradník – Vilím, Havelka, Dufek, Moravec – , Čásenský, Drbohlav, Hodás, Pokorný – Jeníček, Vohradník. Střídali: Lazaridis, Zelenka, Půlpán, Nekut. Bukovka: Koudela – Jánský, A. Branský, V. Branský, Rež – Vondrouš, Jičínský, Zounar, Novotný – Abbrent, Dobrovolný. Střídali: Vašíček, Řezníček, Landsman, Dostálek.

Opatovice – Dříteč 4:4

Fakta – branky: 61. a 83. Lexman, 53. J. Richter, 48. Perůžek z penalty – 8., 38. a 72. Balog, 15. Michňák. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:5. ČK: 0:2 (46. Štěpán, 85. Křepela). Diváků: 90. Poločas: 0:3. Opatovice nad Labem: Václavek – Hladík, Jičínský, Perůžek, Víša – Voda, Jánoš, P. Zelinka, , Lexman – J. Richter, Hnaovec. Střídali: Duha, Pech, Vacek. Dříteč: Křepela – Stěrba, Vrážel, Klofanada, Štěpán – Pečinka, Balog, Hausner, Daněk – Michňák, Linha. Střídali: Černohorský, Pleskot, Bíma.

Křičeň – Přelovice 0:1

Fakta – branky: 88. Čada. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 2:0. Diváků: 130. Poločas: 0:0. Křičeň: Štěpánek – Půlpán, Hoffmann, Tomášek, L. Hanzl, Koki, Vanžura, Matějka, Zeman, Kučera, Biath. Střídali: D. Hanzl, Gloza. Přelovice: Marek – L. Staněk, Středa, R. Šimák, Šprinc, Řehák, Urbanec, Čada, Blažek, Klas, Khun. Střídali: Šprync, Born, Karela, O. Šimák, Pracz.

Přelouč B – Sezemice 2:2

Fakta – branky: 17. Milan Beránek, 31. Štainer – 63. Lát, 81. T. Kašpar. Rozhodčí: Rousek. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (48. Holeček). Diváků: 60. Poločas: 2:0. Přelouč B: Sirůček – Linhart, Martin Beránek, Musil, Voženílek, Štainer, Novotný, Chaloupský, Hrečín, Pištora, Milan Beránek. Střídali: Semelka, Václavek, Dlask. Sezemice: Polišenský – Blažek, Vích, Lát, Valenta, Knaute, T. Kašpar, Kmetík, Fous, Horák, Holeček. Střídal: Veselý.

Pardubické Slovany vstoupily do okresního fotbalu dělbou bodů

VILÉM III. TŘÍDA

2. KOLO: Tetov – Valy 3:3 (2:1). Branky: Novotný, Cumpana, Němec – Volejník z penalty, Vojtíšek, Hačko. St. Hradiště – Torpedo Pce 0:5 (0:4), Götz, Roman, Pašťalka, Sládeček, vlastní. Dašice – L. Bohdaneč B 0:2 (0:0), Kvapil, Ryšavý. Ostřetín – Dražkovice 0:5 (0:2), Souček 2, Jukl, Němec, Stehno. Selmice – Holice B 1:11 (1:5), Hochman – Černý 4, Machatý a Velinský po 3, vlastní. R. Bělá B – Jaroslav 1:3 (0:0), Jindra – Peška, Zjevík, Žídek. Mnětice – Pardubičky B 1:5 (0:4), Lamberský – Dojčák a Žák po 2, Kříž.

IV. TŘÍDA HOLICKO

2. KOLO: Horní Ředice B – Dašice B 4:2 (4:0), Pitra, Fliger, Kopecký, Dostál – O. Vajer, Jirout z pen. Popkovice – Opatovice nad Labem B 2:4 (2:1), Vejdělek 2 – Hátle, Vandas, Novák, Morávek. Litětiny – Vysoké Chvojno 3:1 (3:1), T. Komárek 3 – L. Horák. Lány na Důlku – Starý Mateřov B 6:2 (3:1), Michal Vašíček, Matyáš Vašíček, L. Vrtáček, Chýle, Ptáček, Bystroň – Wasserbauer, Pavlíček. Býšť – Dolany 5:1 (1:1), Jirásek 3, Cink, Štross – Ťopek. Paramo Pardubice – Dříteč B 7:0 (4:0), Mergl a Dušek po 2, Topič, Mišák, Votava. Slovany Pardubice – Veliny 2:2 (0:1), Spilka z penalty, Procházka – Bareš, Trojan.

IV. TŘÍDA PŘELOUČSKO

2. KOLO: Přelovice B – Přelouč C 2:3 (2:2). Branky: Vrzal, Čapek – Flégr, Kopa, Vojtěch Rokyta. Rybitví – Jankovice 5:1 (2:1). Branky: Levai, Jarmar, Válek z pen., Pruhlo, Kakrda – Smolík. Semín – Zdechovice 3:3 (2:3). Branky: Slabý 2, Král – Mazal 2, Veselý. Újezd B – Řečany nad Labem B 0:2 (0:1). Branky: Kosprt, Wiesner. Tetov B – Staré Čívice 5:3 (2:3). Branky: Louda 2, Svoboda, Cumpana, Motyčka – Kopa, Málek z pen., Kulhánek. Srch B – Kojice 5:2 (4:2). Branky: Lörinc 3, Levínský 2 – Vejdělek, Brunclík. Staré Ždánice – Choltice B 5:1 (3:1). Branky: Neugebauer 3, Petr Lakatos, Šmíd – Brožek. (zz)