Třetí třída byla v předposledním kole tak trochu nudná. Rozhodnuto bylo na začátku tabulky i jejím konci. Mohlo se ale definitivně uzavřít téma, kdo se do okresního přeboru kvalifikuje z první příčky. Vždy se jedná o lukrativní nabídku, protože se vždy pamatuje jen vítěz. Jelikož Býšť měla volno. Ne snad po oslavách překvapivě druhého místa v Poháru předsedy OFS Pardubice, ale kvůli volnému losu. Dašice tak věděly, že jim stačí porazit nejslabší celek soutěže. Nakonec ale měly s béčkem Bohdanče starostí více než dost. Poté co promrhaly tříbrankové vedení, ušil zaltý gól v poslední minutě Švadlenka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve čtvrté třídě Holicko potřebovaly Dolany za každou cenu srazit na kolena Popkovice. Nervozní být nemusely, přestože skóte jen otevřely. Závěrečný gól sice vsítíli hosté, ovšem jím jen pokazili domácímu gólmanovi čisté konto. Moravanská rezerva zamávala soutěži remízou v Mněticích. Z ostatních výsledků zaujme rovněž dělba bodů, ale poněkud divočejší. Veliny totiž plichtily s Lány na Důlku hokejově 5:5. Přitom hosté vedli ještě dvacet minut před koncem 5:2. Kanonádou se s fanoušky rozloučilo Vysoké Chvojno. Béčku Dříteče vysázelo osm ran.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve čtvrté třídě Přeloučsko se minitabulka nekonala. Semín sice v posledním kole stál, ovšem už dopředu veděl, že pokud souklubí Lázně Bohdaneč C/Rohovládova Bělá vyhraje na hřišti rezervy Újezdu, při stejném počtu bude mít lepší bilanci ze vzájmených zápasů. Na vítěze skupiny Přeloučsko se mohlo bodově dotáhnout i Rybitví. Jenže to by nesmělo prohrát v Kojicích.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Poznámka: tabulka je vygenerována na základě lepšího skóre. Opravdu je vítězem Semín…

Suma sumárum ze čtvrtých tříd. Dolany, pokud přijmou nabídku postupu jako lepší ze druhé příčky (procentuální úspěšnost 2,18), jsou první volbou pro OFS. Od nové sezony už jen Rohovládová Bělá totiž po vydělení počtu bodů se zápasy dosáhla na koeficient 2,15. Nerozhodoval počet nastřádaných bodů, protože obě skupiny měly odlišný počet týmů.