Blíže k němu mají Dašice, které sice přišly o pětibodový náskok, ale jen proto, že v soutěži zůstalo pouze třináct účastníků. Býšt toho využila a zvítězila ve Valech.

Na opačném pólu tabulky třetí třídy už dáno zmrzly rezervy Choltic a Lázní Bohdaneč. Shodou okolnosti se o víkendu uskutečnil souboj těchto zoufalců. A skončil plichtou. Nic to nemění na jejich pádu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve čtvrté třídě Holicko se už může radovat moravanská rezerva. Zatímco rozstřílela Veliny, tak její pronásledovatel z Dolan pouze remizoval na hřišti týmu Slovany Pardubice. Do hry o druhou pozici se tak vrátily Mnětice, když zvítězily na půdě Dříteče B.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Na Přeloučsku se situace zamotává jako pověstný gordický uzel. Vedoucí Semín padl brankou ze závěru střetnutí na půdě Rohovládovy Bělé, která tvoří souklubí s Lázněmi Bohdaneč C. Toho se hodilo i hráčům Rybitví, protože rozstříleli Tetov. Semín sice drží vedení o tři body, ovšem oproti svým stopařům má sehrán o zápas více. Milovníci minitabulek tak už jsou v pohotovosti.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Z obou skupin čtvrtých tříd se do trojky posune vítěz a lepší ze druhých míst. Při nestejném počtu týmu však nebude rozhodovat vyšíí počet bodů, nýbrž koeficient. Jinými slovy procentuální uspěšnost.