Sportovní ředitel pardubického klubu Vít Zavřel se stal v minulém týdnu v rozhovoru pro Deník tak trochu nechtěným prorokem. Citujeme: „Já jenom chci, aby si tady každý uvědomil, že nemáme škodovku za plotem, která by nám dávala dva miliony euro na A tým. Vždycky jsme tady za málo peněz hráli dobrou muziku." Jak je na Kostkovi vidět, ne každému hráči se dobře levná hudba poslouchá…

Dominik Kostka musí kvůli zranění v oblasti hlavy nosit masku. Ani to mu však nebrání v tom, aby pomáhal svým spoluhráčům v záchraně FORTUNA:LIGY v Pardubicích.
Kostka jako železný muž s maskou vzal pardubický fotbal za svůj

Už tak rozpadlá pardubická obrana, když se z hostování do svých klubů vrátilo trio Tomáš Vlček, Robin Hranáč, Martin Chlumecký, dostala další ránu. Pardubičtí fanoušci si mohou trochu ironicky povědět. Alespoň, že nám zůstal další host Marek Icha. Výraznou vzpruhou pak pro ně je návrat Michala Surzyna, který už nebude pokračovat v Jablonci.

A Pardubice s největší pravděpodobností vyřešily náhradu za gólmana Florina Nitu. Znovu jim podává pomocnou ruku pražská Slavia. Jako v případě Vlčka, Ichy nebo brankáře Jakuba Markoviče. CFIG Arenu by měl minimálně na rok pojmout za domácí Antonín Kinský. Reprezentační brankář jednadvacítky, se kterou však nemůže odcestovat na juniorské Euro.