Pardubice předvedly v Karviné suverénní výkon. Vsítily tři branky, aniž by inkasovaly. Nicméně nejen trenér Radoslav Kováč ví, že v první polovině druhého poločasu u nich stáli všichni fotbaloví svatí. A také ví, že je tu další poprvé. Jestliže vítězstvím na Slovácku dosáhli jeho svěřenci poprvé v sezoně dvou výher v řadě, tak ve Slezsku poprvé od příchodu tria Kováč - Mikula - Hampel nasypali do sítě soupeře tři góly.

A takto hodnotí výkon svých svěřenců.

Zdroj: Youtube

Dříve pevná součást pardubického základu, sleduje začátky zápasů pouze z lavičky. A na ní přemýslí, jak se mezi jedenáct vyvolených vrátit. Pokud mu to půjde jako v Karviné, tak je tam co by dup. Marek Icha naskočil do hry v 62. minutě a v 75. minutě rozhodl do té doby ještě nečitelný zápas. A jeho pumelice může obletět celý svět…

Navíc vstřelil svůj první prvoligový gól. Tohle bude drahé, viďte Marku?

Zdroj: Youtube

Raději nahraje, než aby střílel… Není, proto, že by se Vojtěch Patrák bál zakončovat, ale jeho příhrávky mají oči. V Uherském Hradišti obdržel v nastavení míč a místo střely, ještě vyšperkoval akci příhrou na kolegu Hlavatého. Ten střílel do prázdné a ani nemusel balon pořádně trefit. V Karviné si připsal čtvrtou asistence ve čtvrtém utkání po sobě. V samotném závěru mu domácí gólman vytáhl téměř jistý gól.

Tak Vojtěchu, kdy to přijde?

Zdroj: Youtube