Sázková společnost Tipsport je mezinárodním holdingem. V České republice vystupuje pod značkou Tipsport a Chance, na Slovensku jen pod názvem. Tipsport.

Známé logo budou nosit pardubičtí hráči na dresech již od sobotního utkání FORTUNA:LIGY proti Sigmě Olomouc (od 15 hodin).

„Spojením s významným partnerem, kterým společnost Tipsport bezesporu je, náš klub potvrzuje, že jeho cílem je neustále se rozvíjet a mířit vzhůru. Dlouhodobě jsme usilovali o spojení se sázkovou kanceláří, zodpovědně jsme zvažovali nabídky a jsme rádi, že se nám podařilo dosáhnout dohody s Tipsport a. s. a dochází ke spojení sil s jedničkou na domácím sázkařském trhu,“ pochvaluje si Vladimír Pitter, předseda představenstva FK Pardubice.

FK Pardubice tak získává vlivného partnera, jehož renomé přesahuje rámec sportu. Nadace Tipsport totiž zastřešuje společensky prospěšné a dobročinné aktivity holdingu a patří mezi patnáct největších firemních nadací v České republice.

Tipsport podporuje v rámci České republiky celou řadu sportovních aktivit. Velmi známá jsou například partnerství s hokejovou Tipsport extraligou, Oktagonem, spoluprací s Ester Ledeckou a Davidem Pastrňákem. Ale i s několika fotbalovými kluby v nejvyšší české fotbalové soutěži jako jsou například Liberec a Teplice.

„Těší nás, že vstupujeme do partnerství s FK Pardubice. Klub se posouvá kupředu, o čemž svědčí nově otevřený stadion a zvyšující se návštěvnost domácích zápasů. Tipsport je oporou českého sportu, což potvrzujeme dlouhodobě i ve fotbalovém prostředí. Věřím, že společně budeme přicházet s inovativními nápady a projekty, které fanoušci Pardubic ocení,“ přeje si Martin Ptáčník, vedoucí sponzoringu a eventů společnosti Tipsport.