Hrací plocha stadionu na Střeleckém ostrově je nezpůsobilá, což je z fotografie patrné. Vzhledem ke skutečnosti, že naděje na zlepšení stavu hřiště k plánovanému termínu výkopu je minimální, bylo utkání Ligovou fotbalovou asociací s předstihem již v pátek odloženo.

Po čtvrtečním intenzivním sněžení, které pokračuje i během pátečního dne, označil arbitr delegovaný Komisí rozhodčích terén jako nezpůsobilý a to i přes fakt, že domácí klub měl vytápěcí systém hřiště spuštěný podle nařízení. Oba černobílé kluby nyní hledají vhodný náhradní termín.

Červená karta. Ilustrační foto.
Šokující zkrat: Patnáctiletý hráč dal rozhodčímu pěstí! Jaký vyfasoval trest?

Jde o druhý odložený zápas v aktuální prvoligové sezoně. Viktoria Plzeň vzhledem k účasti v závěrečném čtvrtém předkole Evropské konferenční ligy využila možnost nesehrát srpnový duel šestého kola v Mladé Boleslavi. Náhradním termínem tohoto utkání je středa 6. prosince.

Rozhodčí to od fanoušků častokrát pěkně schytají.
Nepříjemný trend: v kraji roste agresivita a vulgarita fotbalových fanoušků!

V ten samý den čeká i Votroky další duel, od 18 hodin hostí pražskou Slavii. Tento divácky atraktivní souboj je ale posledním osmifinálovým střetnutím MOL Cupu. Rovněž na východě Čech je od pátečního odpoledne bílo, tak snad se počasí do té doby umoudří.


Načítám tabulku ...