Odklepnuto. Ve čtvrtek 7. 12 zasedala Disciplinární komise LFA, která rozhodovala o dvou situacích, které se týkají Pardubic. 

1. Disciplinární komise potrestala asistenta FK Pardubice pana Davida Mikulu za pohoršující, urážlivé a ponižující chování vůči delegovaným osobám v utkání proti AC Sparta Praha zákazem výkonu všech funkcí na 2 soutěžní utkání a peněžitou pokutou ve výši 10 tisíc korun.David Mikula se pro domácí zápas s Olomoucí stane hlavním lodivodem FK Pardubice.David MikulaZdroj: David Haan

Asistent trenéra Kováče se tak dva zápasy nepodívá na pardubickou střídačku, což znamená, že bude moct stát po boku hlavního lodivoda až na jaře. 

Druhá situace, která se pojí spíše se Spartou Praha, se udála po první vstřelené brance hostů. Za Ladislavem Krejčím se totiž běžel na hřiště radovat i fanoušek hostujícího kotle. 

2. Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem AC Sparta Praha za nesportovní chování fanoušků (poškození zařízení stadionu, vhazování předmětů na hrací plochu a vniknutí jednoho z fanoušků na hrací plochu) v utkání 17. kola F:L proti FK Pardubice.

Oba kluby se mohou proti rozhodnutí odvolat do pátečních dvanácti hodin.